Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Laekuma (to do) conjugation

Estonian
5 examples
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
laekun
laekud
laekub
laekume
laekute
laekuvad
ei laeku
laekutakse
ei laekuta
Past tense
laekusin
laekusid
laekus
laekusime
laekusite
laekusid
ei laekunud
laekuti
ei laekutud
Conditional mood
laekuksin, laekuks
laekuksid, laekuks
laekuks
laekuksime, laekuks
laekuksite, laekuks
laekuksid, laekuks
ei laekuks
laekutaks
ei laekutaks
Imperative mood
laeku
laekugu
laekugem
laekuge
laekugu
laekutagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära laeku
ärgu laekugu
ärgem laekugem, ärme laekume
ärge laekuge
ärgu laekugu
ärgu laekutagu
Form
Infinitive -ma
laekuma
Infinitive -da
laekuda
Past active participle
laekunud
Past passive participle
laekutud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen laekunud
oled laekunud
on laekunud
oleme laekunud
olete laekunud
on laekunud
ei ole laekunud, pole laekunud
on laekutud
ei ole laekutud, pole laekutud
Pluperfect past tense
olin laekunud
olid laekunud
oli laekunud
olime laekunud
olite laekunud
oli laekunud
ei olnud laekunud, polnud laekunud
oli laekutud
ei olnud laekutud, polnud laekutud
Conditional perfect mood
oleksin laekunud; oleks laekunud; laekunuksin; laekunuks
oleksid laekunud; oleks laekunud; laekunuksid; laekunuks
oleks laekunud; laekunuks
oleksime laekunud; oleks laekunud; laekunuksime; laekunuks
oleksite laekunud; oleks laekunud; laekunuksite; laekunuks
oleksid laekunud; oleks laekunud; laekunuksid; laekunuks
ei oleks laekunud; poleks laekunud; ei laekunuks
oleks laekutud
ei oleks laekutud; poleks laekutud
Quotative tense
laekuvat
ei laekuvat
laekutavat
ei laekutavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat laekunud; laekunuvat
ei olevat laekunud; polevat laekunud; ei laekunuvat
olevat laekutud
ei olevat laekutud; polevat laekutud
Jussive mood
laekugu
ärgu laekugu
laekutagu
ärgu laekutagu
Jussive perfect mood
olgu laekunud
ärgu olgu laekunud
olgu laekutud
ärgu olgu laekutud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
laekudes
laekumas
laekumast
laekumaks
laekumata
laekuv
laekutav

Examples of laekuma

Example in EstonianTranslation in English
Nii kaua kui annetused muudkui laekuvad, edendades ebainimlikku öko-religiooni õilsa eesmärgina, kes hoolib tegelikkusest?"Just as long as the donations keep coming, furthering the antihuman eco-religion as a noble cause, who cares about reality?"
laekuvad järgmise paari kuu jooksul.And you know they didn't do that out of love.
"Kui raha ei laeku, armastus on läbi.""If the money does not arrive , is the love out . "
Ma avastasin, et kui laostunud kirikumõisad on kinni pandud, siis selle asemel, et nende varad peaksid laekuma seaduse järgi riigikassasse, on need sageli läinud kusagile mujale.I have discovered that, when corrupt religious houses are closed down, instead of all their assets going to your exchequer, as they should do, they are often diverted elsewhere.
Raha peaks kohe laekuma.They're doing the transfer.

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

laabuma
go well
laaduma
do
laasuma
do
laatuma
be confluent
laenama
borrow
laenuma
do
lahjuma
become emaciated
lahkuma
absent
lahtuma
cool down
lakkuma
lick
laksuma
flap
lammuma
do
laotuma
spread out
laskuma
climb down
latsuma
do

Similar but longer

Not found
We have none.

Random

laatuma
be confluent
laenuma
do
köbima
put in order
küünituma
do
küsima
ask
kütkestuma
do
laostuma
go broke
kõrvalduma
distract
kõmmutama
shoot up
kärbatama
dwarf

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.