Komplektima (to do) conjugation

Estonian
3 examples

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
komplektin
I do
komplektid
you do
komplektib
he/she/it does
komplektime
we do
komplektite
you all do
komplektivad
they do
ei komplekti
(do/does) not do
komplektitakse
it is done
ei komplektita
it is not done
Conditional mood
komplektiksin, komplektiks
I would do
komplektiksid, komplektiks
you would do
komplektiks
he/she/it would do
komplektiksime, komplektiks
we would do
komplektiksite, komplektiks
you all would do
komplektiksid, komplektiks
they would do
ei komplektiks
would not do
komplektitaks
it would be done
ei komplektitaks
it would not be done
Imperative mood
-
komplekti
do
komplektigu
let him/her/it do
komplektigem
let's do
komplektige
do
komplektigu
let them do
-
komplektitagu
be done
-
Imperative negative mood
-
ära komplekti
do not do
ärgu komplektigu
let him/her/it not do
ärgem komplektigem, ärme komplektime
let him/her/it not do
ärge komplektige
do not do
ärgu komplektigu
let them not do
-
ärgu komplektitagu
do not be done
-
Form
Infinitive -ma
komplektima
do
Infinitive -da
komplektida
do
Past active participle
komplektinud
done
Past passive participle
komplektitud
been done
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen komplektinud
I have done
oled komplektinud
you have done
on komplektinud
he/she/it has done
oleme komplektinud
we have done
olete komplektinud
you all have done
on komplektinud
they have done
ei ole komplektinud, pole komplektinud
(have/has) not done
on komplektitud
it has been done
ei ole komplektitud, pole komplektitud
it has not been done
Past tense
komplektisin
I did
komplektisid
you did
komplektis
he/she/it did
komplektisime
we did
komplektisite
you all did
komplektisid
they did
ei komplektinud
did not do
komplektiti
it was done
ei komplektitud
it was not done
Pluperfect past tense
olin komplektinud
I had done
olid komplektinud
you had done
oli komplektinud
he/she/it had done
olime komplektinud
we had done
olite komplektinud
you all had done
oli komplektinud
they had done
ei olnud komplektinud, polnud komplektinud
had not done
oli komplektitud
it had been done
ei olnud komplektitud, polnud komplektitud
it had not been done
Conditional perfect mood
oleksin komplektinud; oleks komplektinud; komplektinuksin; komplektinuks
I would have done
oleksid komplektinud; oleks komplektinud; komplektinuksid; komplektinuks
you would have done
oleks komplektinud; komplektinuks
he/she/it would have done
oleksime komplektinud; oleks komplektinud; komplektinuksime; komplektinuks
we would have done
oleksite komplektinud; oleks komplektinud; komplektinuksite; komplektinuks
you all would have done
oleksid komplektinud; oleks komplektinud; komplektinuksid; komplektinuks
they would have done
ei oleks komplektinud; poleks komplektinud; ei komplektinuks
would not have done
oleks komplektitud
it would have been done
ei oleks komplektitud; poleks komplektitud
it would not have been done
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
komplektivat
he/she/it (allegedly) does
ei komplektivat
(allegedly) does not do
komplektitavat
(allegedly) it is done
ei komplektitavat
(allegedly) it is not done
Quotative perfect tense
olevat komplektinud; komplektinuvat
he/she/it (allegedly) has done
ei olevat komplektinud; polevat komplektinud; ei komplektinuvat
(allegedly) has not done
olevat komplektitud
(allegedly) it has been done
ei olevat komplektitud; polevat komplektitud
(allegedly) it has not been done
Jussive mood
komplektigu
so that he/she/it do
ärgu komplektigu
so that he/she/it do not do
komplektitagu
so that it be done
ärgu komplektitagu
so that it not be done
Jussive perfect mood
olgu komplektinud
so that he/she/it have done
ärgu olgu komplektinud
so that he/she/it do not have done
olgu komplektitud
so that it have been done
ärgu olgu komplektitud
so that it not have been done
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
komplektides
while doing
komplektimas
while doing
komplektimast
(due to/following/for) doing
komplektimaks
for the purpose of doing
komplektimata
without do
komplektiv
that can be done
komplektitav
being done

Examples of komplektima

Example in EstonianTranslation in English
Aga selle voodoo nugade komplekti juures ei ole midagi üleloomulikku.But there is nothing supernatural about the voodoo knife display.
Anubis on juba viis Silma kätte saanud ja ta vajab Ra oma, et komplekti täis saada.Anubis has tracked down five of the Eyes and only needs Ra's to complete the set.
Farnsworth oli tegi sulle komplekti võtmeid mõisa. suur võti avab rikastatud ukse veinikelder.Farnsworth was instructed to give you a set of keys to the manor. The large key opens the fortified door to the wine cellar.

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.
Learning languages?

Receive top verbs, tips and our newsletter free!

Languages Interested In