Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Piuksutama (to do) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
piuksutan
piuksutad
piuksutab
piuksutame
piuksutate
piuksutavad
ei piuksuta
piuksutatakse
ei piuksutata
Past tense
piuksutasin
piuksutasid
piuksutas
piuksutasime
piuksutasite
piuksutasid
ei piuksutanud
piuksutati
ei piuksutatud
Conditional mood
piuksutaksin, piuksutaks
piuksutaksid, piuksutaks
piuksutaks
piuksutaksime, piuksutaks
piuksutaksite, piuksutaks
piuksutaksid, piuksutaks
ei piuksutaks
piuksutataks
ei piuksutataks
Imperative mood
piuksuta
piuksutagu
piuksutagem
piuksutage
piuksutagu
piuksutatagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära piuksuta
ärgu piuksutagu
ärgem piuksutagem, ärme piuksutame
ärge piuksutage
ärgu piuksutagu
ärgu piuksutatagu
Form
Infinitive -ma
piuksutama
Infinitive -da
piuksutada
Past active participle
piuksutanud
Past passive participle
piuksutatud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen piuksutanud
oled piuksutanud
on piuksutanud
oleme piuksutanud
olete piuksutanud
on piuksutanud
ei ole piuksutanud, pole piuksutanud
on piuksutatud
ei ole piuksutatud, pole piuksutatud
Pluperfect past tense
olin piuksutanud
olid piuksutanud
oli piuksutanud
olime piuksutanud
olite piuksutanud
oli piuksutanud
ei olnud piuksutanud, polnud piuksutanud
oli piuksutatud
ei olnud piuksutatud, polnud piuksutatud
Conditional perfect mood
oleksin piuksutanud; oleks piuksutanud; piuksutanuksin; piuksutanuks
oleksid piuksutanud; oleks piuksutanud; piuksutanuksid; piuksutanuks
oleks piuksutanud; piuksutanuks
oleksime piuksutanud; oleks piuksutanud; piuksutanuksime; piuksutanuks
oleksite piuksutanud; oleks piuksutanud; piuksutanuksite; piuksutanuks
oleksid piuksutanud; oleks piuksutanud; piuksutanuksid; piuksutanuks
ei oleks piuksutanud; poleks piuksutanud; ei piuksutanuks
oleks piuksutatud
ei oleks piuksutatud; poleks piuksutatud
Quotative tense
piuksutavat
ei piuksutavat
piuksutatavat
ei piuksutatavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat piuksutanud; piuksutanuvat
ei olevat piuksutanud; polevat piuksutanud; ei piuksutanuvat
olevat piuksutatud
ei olevat piuksutatud; polevat piuksutatud
Jussive mood
piuksutagu
ärgu piuksutagu
piuksutatagu
ärgu piuksutatagu
Jussive perfect mood
olgu piuksutanud
ärgu olgu piuksutanud
olgu piuksutatud
ärgu olgu piuksutatud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
piuksutades
piuksutamas
piuksutamast
piuksutamaks
piuksutamata
piuksutav
piuksutatav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

kiuksutama
do
piiksutama
do
piitsutama
flog
pirtsutama
prim
piuksatama
cheep
plaksutama
clap
plõksutama
pop
prõksutama
do
puuksutama
do

Similar but longer

Not found
We have none.

Random

piuksatama
cheep
pliitama
do
pimenema
get dark
pingestuma
do
pimendama
black out
piipitama
do
polümeriseeruma
polymerize
pobisema
hum and haw
plärtsutama
dabble
pomisema
bite out

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.