Rahvustuma (to do) conjugation

Estonian

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
rahvustun
I do
rahvustud
you do
rahvustub
he/she/it does
rahvustume
we do
rahvustute
you all do
rahvustuvad
they do
ei rahvustu
(do/does) not do
rahvustutakse
it is done
ei rahvustuta
it is not done
Conditional mood
rahvustuksin, rahvustuks
I would do
rahvustuksid, rahvustuks
you would do
rahvustuks
he/she/it would do
rahvustuksime, rahvustuks
we would do
rahvustuksite, rahvustuks
you all would do
rahvustuksid, rahvustuks
they would do
ei rahvustuks
would not do
rahvustutaks
it would be done
ei rahvustutaks
it would not be done
Imperative mood
-
rahvustu
do
rahvustugu
let him/her/it do
rahvustugem
let's do
rahvustuge
do
rahvustugu
let them do
-
rahvustutagu
be done
-
Imperative negative mood
-
ära rahvustu
do not do
ärgu rahvustugu
let him/her/it not do
ärgem rahvustugem, ärme rahvustume
let him/her/it not do
ärge rahvustuge
do not do
ärgu rahvustugu
let them not do
-
ärgu rahvustutagu
do not be done
-
Form
Infinitive -ma
rahvustuma
do
Infinitive -da
rahvustuda
do
Past active participle
rahvustunud
done
Past passive participle
rahvustutud
been done
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen rahvustunud
I have done
oled rahvustunud
you have done
on rahvustunud
he/she/it has done
oleme rahvustunud
we have done
olete rahvustunud
you all have done
on rahvustunud
they have done
ei ole rahvustunud, pole rahvustunud
(have/has) not done
on rahvustutud
it has been done
ei ole rahvustutud, pole rahvustutud
it has not been done
Past tense
rahvustusin
I did
rahvustusid
you did
rahvustus
he/she/it did
rahvustusime
we did
rahvustusite
you all did
rahvustusid
they did
ei rahvustunud
did not do
rahvustuti
it was done
ei rahvustutud
it was not done
Pluperfect past tense
olin rahvustunud
I had done
olid rahvustunud
you had done
oli rahvustunud
he/she/it had done
olime rahvustunud
we had done
olite rahvustunud
you all had done
oli rahvustunud
they had done
ei olnud rahvustunud, polnud rahvustunud
had not done
oli rahvustutud
it had been done
ei olnud rahvustutud, polnud rahvustutud
it had not been done
Conditional perfect mood
oleksin rahvustunud; oleks rahvustunud; rahvustunuksin; rahvustunuks
I would have done
oleksid rahvustunud; oleks rahvustunud; rahvustunuksid; rahvustunuks
you would have done
oleks rahvustunud; rahvustunuks
he/she/it would have done
oleksime rahvustunud; oleks rahvustunud; rahvustunuksime; rahvustunuks
we would have done
oleksite rahvustunud; oleks rahvustunud; rahvustunuksite; rahvustunuks
you all would have done
oleksid rahvustunud; oleks rahvustunud; rahvustunuksid; rahvustunuks
they would have done
ei oleks rahvustunud; poleks rahvustunud; ei rahvustunuks
would not have done
oleks rahvustutud
it would have been done
ei oleks rahvustutud; poleks rahvustutud
it would not have been done
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
rahvustuvat
he/she/it (allegedly) does
ei rahvustuvat
(allegedly) does not do
rahvustutavat
(allegedly) it is done
ei rahvustutavat
(allegedly) it is not done
Quotative perfect tense
olevat rahvustunud; rahvustunuvat
he/she/it (allegedly) has done
ei olevat rahvustunud; polevat rahvustunud; ei rahvustunuvat
(allegedly) has not done
olevat rahvustutud
(allegedly) it has been done
ei olevat rahvustutud; polevat rahvustutud
(allegedly) it has not been done
Jussive mood
rahvustugu
so that he/she/it do
ärgu rahvustugu
so that he/she/it do not do
rahvustutagu
so that it be done
ärgu rahvustutagu
so that it not be done
Jussive perfect mood
olgu rahvustunud
so that he/she/it have done
ärgu olgu rahvustunud
so that he/she/it do not have done
olgu rahvustutud
so that it have been done
ärgu olgu rahvustutud
so that it not have been done
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
rahvustudes
while doing
rahvustumas
while doing
rahvustumast
(due to/following/for) doing
rahvustumaks
for the purpose of doing
rahvustumata
without do
rahvustuv
that can be done
rahvustutav
being done

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

rahvastuma
do
rahvustama
do
ratsustuma
do

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.
Learning languages?