Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Näpsima (to do) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
näpsin
näpsid
näpsib
näpsime
näpsite
näpsivad
ei näpsi
näpsitakse
ei näpsita
Past tense
näpsisin
näpsisid
näpsis
näpsisime
näpsisite
näpsisid
ei näpsinud
näpsiti
ei näpsitud
Conditional mood
näpsiksin, näpsiks
näpsiksid, näpsiks
näpsiks
näpsiksime, näpsiks
näpsiksite, näpsiks
näpsiksid, näpsiks
ei näpsiks
näpsitaks
ei näpsitaks
Imperative mood
näpsi
näpsigu
näpsigem
näpsige
näpsigu
näpsitagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära näpsi
ärgu näpsigu
ärgem näpsigem, ärme näpsime
ärge näpsige
ärgu näpsigu
ärgu näpsitagu
Form
Infinitive -ma
näpsima
Infinitive -da
näpsida
Past active participle
näpsinud
Past passive participle
näpsitud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen näpsinud
oled näpsinud
on näpsinud
oleme näpsinud
olete näpsinud
on näpsinud
ei ole näpsinud, pole näpsinud
on näpsitud
ei ole näpsitud, pole näpsitud
Pluperfect past tense
olin näpsinud
olid näpsinud
oli näpsinud
olime näpsinud
olite näpsinud
oli näpsinud
ei olnud näpsinud, polnud näpsinud
oli näpsitud
ei olnud näpsitud, polnud näpsitud
Conditional perfect mood
oleksin näpsinud; oleks näpsinud; näpsinuksin; näpsinuks
oleksid näpsinud; oleks näpsinud; näpsinuksid; näpsinuks
oleks näpsinud; näpsinuks
oleksime näpsinud; oleks näpsinud; näpsinuksime; näpsinuks
oleksite näpsinud; oleks näpsinud; näpsinuksite; näpsinuks
oleksid näpsinud; oleks näpsinud; näpsinuksid; näpsinuks
ei oleks näpsinud; poleks näpsinud; ei näpsinuks
oleks näpsitud
ei oleks näpsitud; poleks näpsitud
Quotative tense
näpsivat
ei näpsivat
näpsitavat
ei näpsitavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat näpsinud; näpsinuvat
ei olevat näpsinud; polevat näpsinud; ei näpsinuvat
olevat näpsitud
ei olevat näpsitud; polevat näpsitud
Jussive mood
näpsigu
ärgu näpsigu
näpsitagu
ärgu näpsitagu
Jussive perfect mood
olgu näpsinud
ärgu olgu näpsinud
olgu näpsitud
ärgu olgu näpsitud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
näpsides
näpsimas
näpsimast
näpsimaks
näpsimata
näpsiv
näpsitav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.