Homogeniseerima (to do) conjugation

Estonian

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
homogeniseerin
I do
homogeniseerid
you do
homogeniseerib
he/she/it does
homogeniseerime
we do
homogeniseerite
you all do
homogeniseerivad
they do
ei homogeniseeri
(do/does) not do
homogeniseeritakse
it is done
ei homogeniseerita
it is not done
Conditional mood
homogeniseeriksin, homogeniseeriks
I would do
homogeniseeriksid, homogeniseeriks
you would do
homogeniseeriks
he/she/it would do
homogeniseeriksime, homogeniseeriks
we would do
homogeniseeriksite, homogeniseeriks
you all would do
homogeniseeriksid, homogeniseeriks
they would do
ei homogeniseeriks
would not do
homogeniseeritaks
it would be done
ei homogeniseeritaks
it would not be done
Imperative mood
-
homogeniseeri
do
homogeniseerigu
let him/her/it do
homogeniseerigem
let's do
homogeniseerige
do
homogeniseerigu
let them do
-
homogeniseeritagu
be done
-
Imperative negative mood
-
ära homogeniseeri
do not do
ärgu homogeniseerigu
let him/her/it not do
ärgem homogeniseerigem, ärme homogeniseerime
let him/her/it not do
ärge homogeniseerige
do not do
ärgu homogeniseerigu
let them not do
-
ärgu homogeniseeritagu
do not be done
-
Form
Infinitive -ma
homogeniseerima
do
Infinitive -da
homogeniseerida
do
Past active participle
homogeniseerinud
done
Past passive participle
homogeniseeritud
been done
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen homogeniseerinud
I have done
oled homogeniseerinud
you have done
on homogeniseerinud
he/she/it has done
oleme homogeniseerinud
we have done
olete homogeniseerinud
you all have done
on homogeniseerinud
they have done
ei ole homogeniseerinud, pole homogeniseerinud
(have/has) not done
on homogeniseeritud
it has been done
ei ole homogeniseeritud, pole homogeniseeritud
it has not been done
Past tense
homogeniseerisin
I did
homogeniseerisid
you did
homogeniseeris
he/she/it did
homogeniseerisime
we did
homogeniseerisite
you all did
homogeniseerisid
they did
ei homogeniseerinud
did not do
homogeniseeriti
it was done
ei homogeniseeritud
it was not done
Pluperfect past tense
olin homogeniseerinud
I had done
olid homogeniseerinud
you had done
oli homogeniseerinud
he/she/it had done
olime homogeniseerinud
we had done
olite homogeniseerinud
you all had done
oli homogeniseerinud
they had done
ei olnud homogeniseerinud, polnud homogeniseerinud
had not done
oli homogeniseeritud
it had been done
ei olnud homogeniseeritud, polnud homogeniseeritud
it had not been done
Conditional perfect mood
oleksin homogeniseerinud; oleks homogeniseerinud; homogeniseerinuksin; homogeniseerinuks
I would have done
oleksid homogeniseerinud; oleks homogeniseerinud; homogeniseerinuksid; homogeniseerinuks
you would have done
oleks homogeniseerinud; homogeniseerinuks
he/she/it would have done
oleksime homogeniseerinud; oleks homogeniseerinud; homogeniseerinuksime; homogeniseerinuks
we would have done
oleksite homogeniseerinud; oleks homogeniseerinud; homogeniseerinuksite; homogeniseerinuks
you all would have done
oleksid homogeniseerinud; oleks homogeniseerinud; homogeniseerinuksid; homogeniseerinuks
they would have done
ei oleks homogeniseerinud; poleks homogeniseerinud; ei homogeniseerinuks
would not have done
oleks homogeniseeritud
it would have been done
ei oleks homogeniseeritud; poleks homogeniseeritud
it would not have been done
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
homogeniseerivat
he/she/it (allegedly) does
ei homogeniseerivat
(allegedly) does not do
homogeniseeritavat
(allegedly) it is done
ei homogeniseeritavat
(allegedly) it is not done
Quotative perfect tense
olevat homogeniseerinud; homogeniseerinuvat
he/she/it (allegedly) has done
ei olevat homogeniseerinud; polevat homogeniseerinud; ei homogeniseerinuvat
(allegedly) has not done
olevat homogeniseeritud
(allegedly) it has been done
ei olevat homogeniseeritud; polevat homogeniseeritud
(allegedly) it has not been done
Jussive mood
homogeniseerigu
so that he/she/it do
ärgu homogeniseerigu
so that he/she/it do not do
homogeniseeritagu
so that it be done
ärgu homogeniseeritagu
so that it not be done
Jussive perfect mood
olgu homogeniseerinud
so that he/she/it have done
ärgu olgu homogeniseerinud
so that he/she/it do not have done
olgu homogeniseeritud
so that it have been done
ärgu olgu homogeniseeritud
so that it not have been done
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
homogeniseerides
while doing
homogeniseerimas
while doing
homogeniseerimast
(due to/following/for) doing
homogeniseerimaks
for the purpose of doing
homogeniseerimata
without do
homogeniseeriv
that can be done
homogeniseeritav
being done

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.
Learning languages?