Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Väsima (to fatigue) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
väsin
väsid
väsib
väsime
väsite
väsivad
ei väsi
väsitakse
ei väsita
Past tense
väsisin
väsisid
väsis
väsisime
väsisite
väsisid
ei väsinud
väsiti
ei väsitud
Conditional mood
väsiksin, väsiks
väsiksid, väsiks
väsiks
väsiksime, väsiks
väsiksite, väsiks
väsiksid, väsiks
ei väsiks
väsitaks
ei väsitaks
Imperative mood
väsi
väsigu
väsigem
väsige
väsigu
väsitagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära väsi
ärgu väsigu
ärgem väsigem, ärme väsime
ärge väsige
ärgu väsigu
ärgu väsitagu
Form
Infinitive -ma
väsima
Infinitive -da
väsida
Past active participle
väsinud
Past passive participle
väsitud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen väsinud
oled väsinud
on väsinud
oleme väsinud
olete väsinud
on väsinud
ei ole väsinud, pole väsinud
on väsitud
ei ole väsitud, pole väsitud
Pluperfect past tense
olin väsinud
olid väsinud
oli väsinud
olime väsinud
olite väsinud
oli väsinud
ei olnud väsinud, polnud väsinud
oli väsitud
ei olnud väsitud, polnud väsitud
Conditional perfect mood
oleksin väsinud; oleks väsinud; väsinuksin; väsinuks
oleksid väsinud; oleks väsinud; väsinuksid; väsinuks
oleks väsinud; väsinuks
oleksime väsinud; oleks väsinud; väsinuksime; väsinuks
oleksite väsinud; oleks väsinud; väsinuksite; väsinuks
oleksid väsinud; oleks väsinud; väsinuksid; väsinuks
ei oleks väsinud; poleks väsinud; ei väsinuks
oleks väsitud
ei oleks väsitud; poleks väsitud
Quotative tense
väsivat
ei väsivat
väsitavat
ei väsitavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat väsinud; väsinuvat
ei olevat väsinud; polevat väsinud; ei väsinuvat
olevat väsitud
ei olevat väsitud; polevat väsitud
Jussive mood
väsigu
ärgu väsigu
väsitagu
ärgu väsitagu
Jussive perfect mood
olgu väsinud
ärgu olgu väsinud
olgu väsitud
ärgu olgu väsitud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
väsides
väsimas
väsimast
väsimaks
väsimata
väsiv
väsitav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

aasima
banter
eksima
be at fault
jäsima
do
kasima
clean
kosima
woo
küsima
ask
lesima
do
nosima
do
näsima
nibble
nüsima
jag
oksima
auction
otsima
cast about
posima
soothsay
pusima
stay
püsima
hold own

Similar but longer

väsitama
irk

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'fatigue':

None found.