Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Viunuma (to do) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
viunun
viunud
viunub
viunume
viunute
viunuvad
ei viunu
viunutakse
ei viunuta
Past tense
viunusin
viunusid
viunus
viunusime
viunusite
viunusid
ei viununud
viunuti
ei viunutud
Conditional mood
viunuksin, viunuks
viunuksid, viunuks
viunuks
viunuksime, viunuks
viunuksite, viunuks
viunuksid, viunuks
ei viunuks
viunutaks
ei viunutaks
Imperative mood
viunu
viunugu
viunugem
viunuge
viunugu
viunutagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära viunu
ärgu viunugu
ärgem viunugem, ärme viunume
ärge viunuge
ärgu viunugu
ärgu viunutagu
Form
Infinitive -ma
viunuma
Infinitive -da
viunuda
Past active participle
viununud
Past passive participle
viunutud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen viununud
oled viununud
on viununud
oleme viununud
olete viununud
on viununud
ei ole viununud, pole viununud
on viunutud
ei ole viunutud, pole viunutud
Pluperfect past tense
olin viununud
olid viununud
oli viununud
olime viununud
olite viununud
oli viununud
ei olnud viununud, polnud viununud
oli viunutud
ei olnud viunutud, polnud viunutud
Conditional perfect mood
oleksin viununud; oleks viununud; viununuksin; viununuks
oleksid viununud; oleks viununud; viununuksid; viununuks
oleks viununud; viununuks
oleksime viununud; oleks viununud; viununuksime; viununuks
oleksite viununud; oleks viununud; viununuksite; viununuks
oleksid viununud; oleks viununud; viununuksid; viununuks
ei oleks viununud; poleks viununud; ei viununuks
oleks viunutud
ei oleks viunutud; poleks viunutud
Quotative tense
viunuvat
ei viunuvat
viunutavat
ei viunutavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat viununud; viununuvat
ei olevat viununud; polevat viununud; ei viununuvat
olevat viunutud
ei olevat viunutud; polevat viunutud
Jussive mood
viunugu
ärgu viunugu
viunutagu
ärgu viunutagu
Jussive perfect mood
olgu viununud
ärgu olgu viununud
olgu viunutud
ärgu olgu viunutud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
viunudes
viunumas
viunumast
viunumaks
viunumata
viunuv
viunutav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

kiunuma
yelp
käunuma
do
vihtuma
do
viipuma
do
viljuma
fruit
vilkuma
glimmer
vinduma
smoulder
vinguma
bitch
virguma
arouse
viskuma
hurtle

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.