Sileerima (to ensilage) conjugation

Estonian

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
sileerin
I ensilage
sileerid
you ensilage
sileerib
he/she/it ensilages
sileerime
we ensilage
sileerite
you all ensilage
sileerivad
they ensilage
ei sileeri
(do/does) not ensilage
sileeritakse
it is ensilaged
ei sileerita
it is not ensilaged
Conditional mood
sileeriksin, sileeriks
I would ensilage
sileeriksid, sileeriks
you would ensilage
sileeriks
he/she/it would ensilage
sileeriksime, sileeriks
we would ensilage
sileeriksite, sileeriks
you all would ensilage
sileeriksid, sileeriks
they would ensilage
ei sileeriks
would not ensilage
sileeritaks
it would be ensilaged
ei sileeritaks
it would not be ensilaged
Imperative mood
-
sileeri
ensilage
sileerigu
let him/her/it ensilage
sileerigem
let's ensilage
sileerige
ensilage
sileerigu
let them ensilage
-
sileeritagu
be ensilaged
-
Imperative negative mood
-
ära sileeri
do not ensilage
ärgu sileerigu
let him/her/it not ensilage
ärgem sileerigem, ärme sileerime
let him/her/it not ensilage
ärge sileerige
do not ensilage
ärgu sileerigu
let them not ensilage
-
ärgu sileeritagu
do not be ensilaged
-
Form
Infinitive -ma
sileerima
ensilage
Infinitive -da
sileerida
ensilage
Past active participle
sileerinud
ensilaged
Past passive participle
sileeritud
been ensilaged
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen sileerinud
I have ensilaged
oled sileerinud
you have ensilaged
on sileerinud
he/she/it has ensilaged
oleme sileerinud
we have ensilaged
olete sileerinud
you all have ensilaged
on sileerinud
they have ensilaged
ei ole sileerinud, pole sileerinud
(have/has) not ensilaged
on sileeritud
it has been ensilaged
ei ole sileeritud, pole sileeritud
it has not been ensilaged
Past tense
sileerisin
I ensilaged
sileerisid
you ensilaged
sileeris
he/she/it ensilaged
sileerisime
we ensilaged
sileerisite
you all ensilaged
sileerisid
they ensilaged
ei sileerinud
did not ensilage
sileeriti
it was ensilaged
ei sileeritud
it was not ensilaged
Pluperfect past tense
olin sileerinud
I had ensilaged
olid sileerinud
you had ensilaged
oli sileerinud
he/she/it had ensilaged
olime sileerinud
we had ensilaged
olite sileerinud
you all had ensilaged
oli sileerinud
they had ensilaged
ei olnud sileerinud, polnud sileerinud
had not ensilaged
oli sileeritud
it had been ensilaged
ei olnud sileeritud, polnud sileeritud
it had not been ensilaged
Conditional perfect mood
oleksin sileerinud; oleks sileerinud; sileerinuksin; sileerinuks
I would have ensilaged
oleksid sileerinud; oleks sileerinud; sileerinuksid; sileerinuks
you would have ensilaged
oleks sileerinud; sileerinuks
he/she/it would have ensilaged
oleksime sileerinud; oleks sileerinud; sileerinuksime; sileerinuks
we would have ensilaged
oleksite sileerinud; oleks sileerinud; sileerinuksite; sileerinuks
you all would have ensilaged
oleksid sileerinud; oleks sileerinud; sileerinuksid; sileerinuks
they would have ensilaged
ei oleks sileerinud; poleks sileerinud; ei sileerinuks
would not have ensilaged
oleks sileeritud
it would have been ensilaged
ei oleks sileeritud; poleks sileeritud
it would not have been ensilaged
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
sileerivat
he/she/it (allegedly) ensilages
ei sileerivat
(allegedly) does not ensilage
sileeritavat
(allegedly) it is ensilaged
ei sileeritavat
(allegedly) it is not ensilaged
Quotative perfect tense
olevat sileerinud; sileerinuvat
he/she/it (allegedly) has ensilaged
ei olevat sileerinud; polevat sileerinud; ei sileerinuvat
(allegedly) has not ensilaged
olevat sileeritud
(allegedly) it has been ensilaged
ei olevat sileeritud; polevat sileeritud
(allegedly) it has not been ensilaged
Jussive mood
sileerigu
so that he/she/it ensilage
ärgu sileerigu
so that he/she/it do not ensilage
sileeritagu
so that it be ensilaged
ärgu sileeritagu
so that it not be ensilaged
Jussive perfect mood
olgu sileerinud
so that he/she/it have ensilaged
ärgu olgu sileerinud
so that he/she/it do not have ensilaged
olgu sileeritud
so that it have been ensilaged
ärgu olgu sileeritud
so that it not have been ensilaged
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
sileerides
while ensilaging
sileerimas
while ensilaging
sileerimast
(due to/following/for) ensilaging
sileerimaks
for the purpose of ensilaging
sileerimata
without ensilage
sileeriv
that can be ensilaged
sileeritav
being ensilaged

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

fileerima
fillet
poleerima
brighten up
ruleerima
roll
saneerima
refurbish
soleerima
solo
želeerima
do

Similar but longer

eksileerima
do
simuleerima
malinger

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'ensilage':

None found.
Learning languages?