Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Pahmima (to do) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
pahmin
pahmid
pahmib
pahmime
pahmite
pahmivad
ei pahmi
pahmitakse
ei pahmita
Past tense
pahmisin
pahmisid
pahmis
pahmisime
pahmisite
pahmisid
ei pahminud
pahmiti
ei pahmitud
Conditional mood
pahmiksin, pahmiks
pahmiksid, pahmiks
pahmiks
pahmiksime, pahmiks
pahmiksite, pahmiks
pahmiksid, pahmiks
ei pahmiks
pahmitaks
ei pahmitaks
Imperative mood
pahmi
pahmigu
pahmigem
pahmige
pahmigu
pahmitagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära pahmi
ärgu pahmigu
ärgem pahmigem, ärme pahmime
ärge pahmige
ärgu pahmigu
ärgu pahmitagu
Form
Infinitive -ma
pahmima
Infinitive -da
pahmida
Past active participle
pahminud
Past passive participle
pahmitud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen pahminud
oled pahminud
on pahminud
oleme pahminud
olete pahminud
on pahminud
ei ole pahminud, pole pahminud
on pahmitud
ei ole pahmitud, pole pahmitud
Pluperfect past tense
olin pahminud
olid pahminud
oli pahminud
olime pahminud
olite pahminud
oli pahminud
ei olnud pahminud, polnud pahminud
oli pahmitud
ei olnud pahmitud, polnud pahmitud
Conditional perfect mood
oleksin pahminud; oleks pahminud; pahminuksin; pahminuks
oleksid pahminud; oleks pahminud; pahminuksid; pahminuks
oleks pahminud; pahminuks
oleksime pahminud; oleks pahminud; pahminuksime; pahminuks
oleksite pahminud; oleks pahminud; pahminuksite; pahminuks
oleksid pahminud; oleks pahminud; pahminuksid; pahminuks
ei oleks pahminud; poleks pahminud; ei pahminuks
oleks pahmitud
ei oleks pahmitud; poleks pahmitud
Quotative tense
pahmivat
ei pahmivat
pahmitavat
ei pahmitavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat pahminud; pahminuvat
ei olevat pahminud; polevat pahminud; ei pahminuvat
olevat pahmitud
ei olevat pahmitud; polevat pahmitud
Jussive mood
pahmigu
ärgu pahmigu
pahmitagu
ärgu pahmitagu
Jussive perfect mood
olgu pahminud
ärgu olgu pahminud
olgu pahmitud
ärgu olgu pahmitud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
pahmides
pahmimas
pahmimast
pahmimaks
pahmimata
pahmiv
pahmitav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

kahmima
do
kohmima
do
kähmima
do
köhmima
do
lahmima
whack
lohmima
do
paarima
do
pahkuma
do
pahmama
do
pahnama
do
pahtuma
thicken
pahvama
blurt
pahvima
puff
painima
do
pakkima
do up

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.