Vedeldama (to fluidify) conjugation

Estonian

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
vedeldan
I fluidify
vedeldad
you fluidify
vedeldab
he/she/it fluidifies
vedeldame
we fluidify
vedeldate
you all fluidify
vedeldavad
they fluidify
ei vedelda
(do/does) not fluidify
vedeldatakse
it is fluidified
ei vedeldata
it is not fluidified
Conditional mood
vedeldaksin, vedeldaks
I would fluidify
vedeldaksid, vedeldaks
you would fluidify
vedeldaks
he/she/it would fluidify
vedeldaksime, vedeldaks
we would fluidify
vedeldaksite, vedeldaks
you all would fluidify
vedeldaksid, vedeldaks
they would fluidify
ei vedeldaks
would not fluidify
vedeldataks
it would be fluidified
ei vedeldataks
it would not be fluidified
Imperative mood
-
vedelda
fluidify
vedeldagu
let him/her/it fluidify
vedeldagem
let's fluidify
vedeldage
fluidify
vedeldagu
let them fluidify
-
vedeldatagu
be fluidified
-
Imperative negative mood
-
ära vedelda
do not fluidify
ärgu vedeldagu
let him/her/it not fluidify
ärgem vedeldagem, ärme vedeldame
let him/her/it not fluidify
ärge vedeldage
do not fluidify
ärgu vedeldagu
let them not fluidify
-
ärgu vedeldatagu
do not be fluidified
-
Form
Infinitive -ma
vedeldama
fluidify
Infinitive -da
vedeldada
fluidify
Past active participle
vedeldanud
fluidified
Past passive participle
vedeldatud
been fluidified
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen vedeldanud
I have fluidified
oled vedeldanud
you have fluidified
on vedeldanud
he/she/it has fluidified
oleme vedeldanud
we have fluidified
olete vedeldanud
you all have fluidified
on vedeldanud
they have fluidified
ei ole vedeldanud, pole vedeldanud
(have/has) not fluidified
on vedeldatud
it has been fluidified
ei ole vedeldatud, pole vedeldatud
it has not been fluidified
Past tense
vedeldasin
I fluidified
vedeldasid
you fluidified
vedeldas
he/she/it fluidified
vedeldasime
we fluidified
vedeldasite
you all fluidified
vedeldasid
they fluidified
ei vedeldanud
did not fluidify
vedeldati
it was fluidified
ei vedeldatud
it was not fluidified
Pluperfect past tense
olin vedeldanud
I had fluidified
olid vedeldanud
you had fluidified
oli vedeldanud
he/she/it had fluidified
olime vedeldanud
we had fluidified
olite vedeldanud
you all had fluidified
oli vedeldanud
they had fluidified
ei olnud vedeldanud, polnud vedeldanud
had not fluidified
oli vedeldatud
it had been fluidified
ei olnud vedeldatud, polnud vedeldatud
it had not been fluidified
Conditional perfect mood
oleksin vedeldanud; oleks vedeldanud; vedeldanuksin; vedeldanuks
I would have fluidified
oleksid vedeldanud; oleks vedeldanud; vedeldanuksid; vedeldanuks
you would have fluidified
oleks vedeldanud; vedeldanuks
he/she/it would have fluidified
oleksime vedeldanud; oleks vedeldanud; vedeldanuksime; vedeldanuks
we would have fluidified
oleksite vedeldanud; oleks vedeldanud; vedeldanuksite; vedeldanuks
you all would have fluidified
oleksid vedeldanud; oleks vedeldanud; vedeldanuksid; vedeldanuks
they would have fluidified
ei oleks vedeldanud; poleks vedeldanud; ei vedeldanuks
would not have fluidified
oleks vedeldatud
it would have been fluidified
ei oleks vedeldatud; poleks vedeldatud
it would not have been fluidified
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
vedeldavat
he/she/it (allegedly) fluidifies
ei vedeldavat
(allegedly) does not fluidify
vedeldatavat
(allegedly) it is fluidified
ei vedeldatavat
(allegedly) it is not fluidified
Quotative perfect tense
olevat vedeldanud; vedeldanuvat
he/she/it (allegedly) has fluidified
ei olevat vedeldanud; polevat vedeldanud; ei vedeldanuvat
(allegedly) has not fluidified
olevat vedeldatud
(allegedly) it has been fluidified
ei olevat vedeldatud; polevat vedeldatud
(allegedly) it has not been fluidified
Jussive mood
vedeldagu
so that he/she/it fluidify
ärgu vedeldagu
so that he/she/it do not fluidify
vedeldatagu
so that it be fluidified
ärgu vedeldatagu
so that it not be fluidified
Jussive perfect mood
olgu vedeldanud
so that he/she/it have fluidified
ärgu olgu vedeldanud
so that he/she/it do not have fluidified
olgu vedeldatud
so that it have been fluidified
ärgu olgu vedeldatud
so that it not have been fluidified
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
vedeldades
while fluidifying
vedeldamas
while fluidifying
vedeldamast
(due to/following/for) fluidifying
vedeldamaks
for the purpose of fluidifying
vedeldamata
without fluidify
vedeldav
that can be fluidified
vedeldatav
being fluidified

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

aadeldama
do
mudeldama
simulate
pudeldama
do
püdeldama
do
sedeldama
fill
vaheldama
alter
vedelduma
liquefy
vikeldama
do

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'fluidify':

None found.
Learning languages?