Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Pealistama (to coat) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
pealistan
pealistad
pealistab
pealistame
pealistate
pealistavad
ei pealista
pealistatakse
ei pealistata
Past tense
pealistasin
pealistasid
pealistas
pealistasime
pealistasite
pealistasid
ei pealistanud
pealistati
ei pealistatud
Conditional mood
pealistaksin, pealistaks
pealistaksid, pealistaks
pealistaks
pealistaksime, pealistaks
pealistaksite, pealistaks
pealistaksid, pealistaks
ei pealistaks
pealistataks
ei pealistataks
Imperative mood
pealista
pealistagu
pealistagem
pealistage
pealistagu
pealistatagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära pealista
ärgu pealistagu
ärgem pealistagem, ärme pealistame
ärge pealistage
ärgu pealistagu
ärgu pealistatagu
Form
Infinitive -ma
pealistama
Infinitive -da
pealistada
Past active participle
pealistanud
Past passive participle
pealistatud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen pealistanud
oled pealistanud
on pealistanud
oleme pealistanud
olete pealistanud
on pealistanud
ei ole pealistanud, pole pealistanud
on pealistatud
ei ole pealistatud, pole pealistatud
Pluperfect past tense
olin pealistanud
olid pealistanud
oli pealistanud
olime pealistanud
olite pealistanud
oli pealistanud
ei olnud pealistanud, polnud pealistanud
oli pealistatud
ei olnud pealistatud, polnud pealistatud
Conditional perfect mood
oleksin pealistanud; oleks pealistanud; pealistanuksin; pealistanuks
oleksid pealistanud; oleks pealistanud; pealistanuksid; pealistanuks
oleks pealistanud; pealistanuks
oleksime pealistanud; oleks pealistanud; pealistanuksime; pealistanuks
oleksite pealistanud; oleks pealistanud; pealistanuksite; pealistanuks
oleksid pealistanud; oleks pealistanud; pealistanuksid; pealistanuks
ei oleks pealistanud; poleks pealistanud; ei pealistanuks
oleks pealistatud
ei oleks pealistatud; poleks pealistatud
Quotative tense
pealistavat
ei pealistavat
pealistatavat
ei pealistatavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat pealistanud; pealistanuvat
ei olevat pealistanud; polevat pealistanud; ei pealistanuvat
olevat pealistatud
ei olevat pealistatud; polevat pealistatud
Jussive mood
pealistagu
ärgu pealistagu
pealistatagu
ärgu pealistatagu
Jussive perfect mood
olgu pealistanud
ärgu olgu pealistanud
olgu pealistatud
ärgu olgu pealistatud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
pealistades
pealistamas
pealistamast
pealistamaks
pealistamata
pealistav
pealistatav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

peedistama
do
raalistama
do

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'coat':

None found.