Motoriseerima (to motorize) conjugation

Estonian

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
motoriseerin
I motorize
motoriseerid
you motorize
motoriseerib
he/she/it motorizes
motoriseerime
we motorize
motoriseerite
you all motorize
motoriseerivad
they motorize
ei motoriseeri
(do/does) not motorize
motoriseeritakse
it is motorized
ei motoriseerita
it is not motorized
Conditional mood
motoriseeriksin, motoriseeriks
I would motorize
motoriseeriksid, motoriseeriks
you would motorize
motoriseeriks
he/she/it would motorize
motoriseeriksime, motoriseeriks
we would motorize
motoriseeriksite, motoriseeriks
you all would motorize
motoriseeriksid, motoriseeriks
they would motorize
ei motoriseeriks
would not motorize
motoriseeritaks
it would be motorized
ei motoriseeritaks
it would not be motorized
Imperative mood
-
motoriseeri
motorize
motoriseerigu
let him/her/it motorize
motoriseerigem
let's motorize
motoriseerige
motorize
motoriseerigu
let them motorize
-
motoriseeritagu
be motorized
-
Imperative negative mood
-
ära motoriseeri
do not motorize
ärgu motoriseerigu
let him/her/it not motorize
ärgem motoriseerigem, ärme motoriseerime
let him/her/it not motorize
ärge motoriseerige
do not motorize
ärgu motoriseerigu
let them not motorize
-
ärgu motoriseeritagu
do not be motorized
-
Form
Infinitive -ma
motoriseerima
motorize
Infinitive -da
motoriseerida
motorize
Past active participle
motoriseerinud
motorized
Past passive participle
motoriseeritud
been motorized
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen motoriseerinud
I have motorized
oled motoriseerinud
you have motorized
on motoriseerinud
he/she/it has motorized
oleme motoriseerinud
we have motorized
olete motoriseerinud
you all have motorized
on motoriseerinud
they have motorized
ei ole motoriseerinud, pole motoriseerinud
(have/has) not motorized
on motoriseeritud
it has been motorized
ei ole motoriseeritud, pole motoriseeritud
it has not been motorized
Past tense
motoriseerisin
I motorized
motoriseerisid
you motorized
motoriseeris
he/she/it motorized
motoriseerisime
we motorized
motoriseerisite
you all motorized
motoriseerisid
they motorized
ei motoriseerinud
did not motorize
motoriseeriti
it was motorized
ei motoriseeritud
it was not motorized
Pluperfect past tense
olin motoriseerinud
I had motorized
olid motoriseerinud
you had motorized
oli motoriseerinud
he/she/it had motorized
olime motoriseerinud
we had motorized
olite motoriseerinud
you all had motorized
oli motoriseerinud
they had motorized
ei olnud motoriseerinud, polnud motoriseerinud
had not motorized
oli motoriseeritud
it had been motorized
ei olnud motoriseeritud, polnud motoriseeritud
it had not been motorized
Conditional perfect mood
oleksin motoriseerinud; oleks motoriseerinud; motoriseerinuksin; motoriseerinuks
I would have motorized
oleksid motoriseerinud; oleks motoriseerinud; motoriseerinuksid; motoriseerinuks
you would have motorized
oleks motoriseerinud; motoriseerinuks
he/she/it would have motorized
oleksime motoriseerinud; oleks motoriseerinud; motoriseerinuksime; motoriseerinuks
we would have motorized
oleksite motoriseerinud; oleks motoriseerinud; motoriseerinuksite; motoriseerinuks
you all would have motorized
oleksid motoriseerinud; oleks motoriseerinud; motoriseerinuksid; motoriseerinuks
they would have motorized
ei oleks motoriseerinud; poleks motoriseerinud; ei motoriseerinuks
would not have motorized
oleks motoriseeritud
it would have been motorized
ei oleks motoriseeritud; poleks motoriseeritud
it would not have been motorized
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
motoriseerivat
he/she/it (allegedly) motorizes
ei motoriseerivat
(allegedly) does not motorize
motoriseeritavat
(allegedly) it is motorized
ei motoriseeritavat
(allegedly) it is not motorized
Quotative perfect tense
olevat motoriseerinud; motoriseerinuvat
he/she/it (allegedly) has motorized
ei olevat motoriseerinud; polevat motoriseerinud; ei motoriseerinuvat
(allegedly) has not motorized
olevat motoriseeritud
(allegedly) it has been motorized
ei olevat motoriseeritud; polevat motoriseeritud
(allegedly) it has not been motorized
Jussive mood
motoriseerigu
so that he/she/it motorize
ärgu motoriseerigu
so that he/she/it do not motorize
motoriseeritagu
so that it be motorized
ärgu motoriseeritagu
so that it not be motorized
Jussive perfect mood
olgu motoriseerinud
so that he/she/it have motorized
ärgu olgu motoriseerinud
so that he/she/it do not have motorized
olgu motoriseeritud
so that it have been motorized
ärgu olgu motoriseeritud
so that it not have been motorized
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
motoriseerides
while motorizing
motoriseerimas
while motorizing
motoriseerimast
(due to/following/for) motorizing
motoriseerimaks
for the purpose of motorizing
motoriseerimata
without motorize
motoriseeriv
that can be motorized
motoriseeritav
being motorized

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

autoriseerima
authorise

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'motorize':

None found.
Learning languages?