Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Magneetuma (to do) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
magneetun
magneetud
magneetub
magneetume
magneetute
magneetuvad
ei magneetu
magneetutakse
ei magneetuta
Past tense
magneetusin
magneetusid
magneetus
magneetusime
magneetusite
magneetusid
ei magneetunud
magneetuti
ei magneetutud
Conditional mood
magneetuksin, magneetuks
magneetuksid, magneetuks
magneetuks
magneetuksime, magneetuks
magneetuksite, magneetuks
magneetuksid, magneetuks
ei magneetuks
magneetutaks
ei magneetutaks
Imperative mood
magneetu
magneetugu
magneetugem
magneetuge
magneetugu
magneetutagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära magneetu
ärgu magneetugu
ärgem magneetugem, ärme magneetume
ärge magneetuge
ärgu magneetugu
ärgu magneetutagu
Form
Infinitive -ma
magneetuma
Infinitive -da
magneetuda
Past active participle
magneetunud
Past passive participle
magneetutud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen magneetunud
oled magneetunud
on magneetunud
oleme magneetunud
olete magneetunud
on magneetunud
ei ole magneetunud, pole magneetunud
on magneetutud
ei ole magneetutud, pole magneetutud
Pluperfect past tense
olin magneetunud
olid magneetunud
oli magneetunud
olime magneetunud
olite magneetunud
oli magneetunud
ei olnud magneetunud, polnud magneetunud
oli magneetutud
ei olnud magneetutud, polnud magneetutud
Conditional perfect mood
oleksin magneetunud; oleks magneetunud; magneetunuksin; magneetunuks
oleksid magneetunud; oleks magneetunud; magneetunuksid; magneetunuks
oleks magneetunud; magneetunuks
oleksime magneetunud; oleks magneetunud; magneetunuksime; magneetunuks
oleksite magneetunud; oleks magneetunud; magneetunuksite; magneetunuks
oleksid magneetunud; oleks magneetunud; magneetunuksid; magneetunuks
ei oleks magneetunud; poleks magneetunud; ei magneetunuks
oleks magneetutud
ei oleks magneetutud; poleks magneetutud
Quotative tense
magneetuvat
ei magneetuvat
magneetutavat
ei magneetutavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat magneetunud; magneetunuvat
ei olevat magneetunud; polevat magneetunud; ei magneetunuvat
olevat magneetutud
ei olevat magneetutud; polevat magneetutud
Jussive mood
magneetugu
ärgu magneetugu
magneetutagu
ärgu magneetutagu
Jussive perfect mood
olgu magneetunud
ärgu olgu magneetunud
olgu magneetutud
ärgu olgu magneetutud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
magneetudes
magneetumas
magneetumast
magneetumaks
magneetumata
magneetuv
magneetutav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

magneetima
magnetize

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.