Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Liigendama (to decompose) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
liigendan
liigendad
liigendab
liigendame
liigendate
liigendavad
ei liigenda
liigendatakse
ei liigendata
Past tense
liigendasin
liigendasid
liigendas
liigendasime
liigendasite
liigendasid
ei liigendanud
liigendati
ei liigendatud
Conditional mood
liigendaksin, liigendaks
liigendaksid, liigendaks
liigendaks
liigendaksime, liigendaks
liigendaksite, liigendaks
liigendaksid, liigendaks
ei liigendaks
liigendataks
ei liigendataks
Imperative mood
liigenda
liigendagu
liigendagem
liigendage
liigendagu
liigendatagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära liigenda
ärgu liigendagu
ärgem liigendagem, ärme liigendame
ärge liigendage
ärgu liigendagu
ärgu liigendatagu
Form
Infinitive -ma
liigendama
Infinitive -da
liigendada
Past active participle
liigendanud
Past passive participle
liigendatud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen liigendanud
oled liigendanud
on liigendanud
oleme liigendanud
olete liigendanud
on liigendanud
ei ole liigendanud, pole liigendanud
on liigendatud
ei ole liigendatud, pole liigendatud
Pluperfect past tense
olin liigendanud
olid liigendanud
oli liigendanud
olime liigendanud
olite liigendanud
oli liigendanud
ei olnud liigendanud, polnud liigendanud
oli liigendatud
ei olnud liigendatud, polnud liigendatud
Conditional perfect mood
oleksin liigendanud; oleks liigendanud; liigendanuksin; liigendanuks
oleksid liigendanud; oleks liigendanud; liigendanuksid; liigendanuks
oleks liigendanud; liigendanuks
oleksime liigendanud; oleks liigendanud; liigendanuksime; liigendanuks
oleksite liigendanud; oleks liigendanud; liigendanuksite; liigendanuks
oleksid liigendanud; oleks liigendanud; liigendanuksid; liigendanuks
ei oleks liigendanud; poleks liigendanud; ei liigendanuks
oleks liigendatud
ei oleks liigendatud; poleks liigendatud
Quotative tense
liigendavat
ei liigendavat
liigendatavat
ei liigendatavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat liigendanud; liigendanuvat
ei olevat liigendanud; polevat liigendanud; ei liigendanuvat
olevat liigendatud
ei olevat liigendatud; polevat liigendatud
Jussive mood
liigendagu
ärgu liigendagu
liigendatagu
ärgu liigendatagu
Jussive perfect mood
olgu liigendanud
ärgu olgu liigendanud
olgu liigendatud
ärgu olgu liigendatud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
liigendades
liigendamas
liigendamast
liigendamaks
liigendamata
liigendav
liigendatav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

liblendama
do
liidendama
annex
liigenduma
spin off
liigestama
articulate
lillendama
do

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'decompose':

None found.