Korreleerima (to do) conjugation

Estonian

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
korreleerin
I do
korreleerid
you do
korreleerib
he/she/it does
korreleerime
we do
korreleerite
you all do
korreleerivad
they do
ei korreleeri
(do/does) not do
korreleeritakse
it is done
ei korreleerita
it is not done
Conditional mood
korreleeriksin, korreleeriks
I would do
korreleeriksid, korreleeriks
you would do
korreleeriks
he/she/it would do
korreleeriksime, korreleeriks
we would do
korreleeriksite, korreleeriks
you all would do
korreleeriksid, korreleeriks
they would do
ei korreleeriks
would not do
korreleeritaks
it would be done
ei korreleeritaks
it would not be done
Imperative mood
-
korreleeri
do
korreleerigu
let him/her/it do
korreleerigem
let's do
korreleerige
do
korreleerigu
let them do
-
korreleeritagu
be done
-
Imperative negative mood
-
ära korreleeri
do not do
ärgu korreleerigu
let him/her/it not do
ärgem korreleerigem, ärme korreleerime
let him/her/it not do
ärge korreleerige
do not do
ärgu korreleerigu
let them not do
-
ärgu korreleeritagu
do not be done
-
Form
Infinitive -ma
korreleerima
do
Infinitive -da
korreleerida
do
Past active participle
korreleerinud
done
Past passive participle
korreleeritud
been done
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen korreleerinud
I have done
oled korreleerinud
you have done
on korreleerinud
he/she/it has done
oleme korreleerinud
we have done
olete korreleerinud
you all have done
on korreleerinud
they have done
ei ole korreleerinud, pole korreleerinud
(have/has) not done
on korreleeritud
it has been done
ei ole korreleeritud, pole korreleeritud
it has not been done
Past tense
korreleerisin
I did
korreleerisid
you did
korreleeris
he/she/it did
korreleerisime
we did
korreleerisite
you all did
korreleerisid
they did
ei korreleerinud
did not do
korreleeriti
it was done
ei korreleeritud
it was not done
Pluperfect past tense
olin korreleerinud
I had done
olid korreleerinud
you had done
oli korreleerinud
he/she/it had done
olime korreleerinud
we had done
olite korreleerinud
you all had done
oli korreleerinud
they had done
ei olnud korreleerinud, polnud korreleerinud
had not done
oli korreleeritud
it had been done
ei olnud korreleeritud, polnud korreleeritud
it had not been done
Conditional perfect mood
oleksin korreleerinud; oleks korreleerinud; korreleerinuksin; korreleerinuks
I would have done
oleksid korreleerinud; oleks korreleerinud; korreleerinuksid; korreleerinuks
you would have done
oleks korreleerinud; korreleerinuks
he/she/it would have done
oleksime korreleerinud; oleks korreleerinud; korreleerinuksime; korreleerinuks
we would have done
oleksite korreleerinud; oleks korreleerinud; korreleerinuksite; korreleerinuks
you all would have done
oleksid korreleerinud; oleks korreleerinud; korreleerinuksid; korreleerinuks
they would have done
ei oleks korreleerinud; poleks korreleerinud; ei korreleerinuks
would not have done
oleks korreleeritud
it would have been done
ei oleks korreleeritud; poleks korreleeritud
it would not have been done
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
korreleerivat
he/she/it (allegedly) does
ei korreleerivat
(allegedly) does not do
korreleeritavat
(allegedly) it is done
ei korreleeritavat
(allegedly) it is not done
Quotative perfect tense
olevat korreleerinud; korreleerinuvat
he/she/it (allegedly) has done
ei olevat korreleerinud; polevat korreleerinud; ei korreleerinuvat
(allegedly) has not done
olevat korreleeritud
(allegedly) it has been done
ei olevat korreleeritud; polevat korreleeritud
(allegedly) it has not been done
Jussive mood
korreleerigu
so that he/she/it do
ärgu korreleerigu
so that he/she/it do not do
korreleeritagu
so that it be done
ärgu korreleeritagu
so that it not be done
Jussive perfect mood
olgu korreleerinud
so that he/she/it have done
ärgu olgu korreleerinud
so that he/she/it do not have done
olgu korreleeritud
so that it have been done
ärgu olgu korreleeritud
so that it not have been done
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
korreleerides
while doing
korreleerimas
while doing
korreleerimast
(due to/following/for) doing
korreleerimaks
for the purpose of doing
korreleerimata
without do
korreleeriv
that can be done
korreleeritav
being done

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

korreleeruma
correlate with
korrigeerima
correct
korrodeerima
do

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.
Learning languages?