Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Karvustama (to do) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
karvustan
karvustad
karvustab
karvustame
karvustate
karvustavad
ei karvusta
karvustatakse
ei karvustata
Past tense
karvustasin
karvustasid
karvustas
karvustasime
karvustasite
karvustasid
ei karvustanud
karvustati
ei karvustatud
Conditional mood
karvustaksin, karvustaks
karvustaksid, karvustaks
karvustaks
karvustaksime, karvustaks
karvustaksite, karvustaks
karvustaksid, karvustaks
ei karvustaks
karvustataks
ei karvustataks
Imperative mood
karvusta
karvustagu
karvustagem
karvustage
karvustagu
karvustatagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära karvusta
ärgu karvustagu
ärgem karvustagem, ärme karvustame
ärge karvustage
ärgu karvustagu
ärgu karvustatagu
Form
Infinitive -ma
karvustama
Infinitive -da
karvustada
Past active participle
karvustanud
Past passive participle
karvustatud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen karvustanud
oled karvustanud
on karvustanud
oleme karvustanud
olete karvustanud
on karvustanud
ei ole karvustanud, pole karvustanud
on karvustatud
ei ole karvustatud, pole karvustatud
Pluperfect past tense
olin karvustanud
olid karvustanud
oli karvustanud
olime karvustanud
olite karvustanud
oli karvustanud
ei olnud karvustanud, polnud karvustanud
oli karvustatud
ei olnud karvustatud, polnud karvustatud
Conditional perfect mood
oleksin karvustanud; oleks karvustanud; karvustanuksin; karvustanuks
oleksid karvustanud; oleks karvustanud; karvustanuksid; karvustanuks
oleks karvustanud; karvustanuks
oleksime karvustanud; oleks karvustanud; karvustanuksime; karvustanuks
oleksite karvustanud; oleks karvustanud; karvustanuksite; karvustanuks
oleksid karvustanud; oleks karvustanud; karvustanuksid; karvustanuks
ei oleks karvustanud; poleks karvustanud; ei karvustanuks
oleks karvustatud
ei oleks karvustatud; poleks karvustatud
Quotative tense
karvustavat
ei karvustavat
karvustatavat
ei karvustatavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat karvustanud; karvustanuvat
ei olevat karvustanud; polevat karvustanud; ei karvustanuvat
olevat karvustatud
ei olevat karvustatud; polevat karvustatud
Jussive mood
karvustagu
ärgu karvustagu
karvustatagu
ärgu karvustatagu
Jussive perfect mood
olgu karvustanud
ärgu olgu karvustanud
olgu karvustatud
ärgu olgu karvustatud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
karvustades
karvustamas
karvustamast
karvustamaks
karvustamata
karvustav
karvustatav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

kaelustama
hug
kahjustama
blemish
kannustama
clap spurs to horse
karmistama
roughen
karvastama
teasel

Similar but longer

karvatustama
depilate

Random

karvendama
do
kasima
clean
karistama
amerce
karvastama
teasel
karjatama
give a cry
kapsastuma
do
katsetama
experiment
kanneldama
do
kebima
trip
karmistama
roughen

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.