Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Jõmisema (to do) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
jõmisen
jõmised
jõmiseb
jõmiseme
jõmisete
jõmisevad
ei jõmise
jõmisetakse
ei jõmiseta
Past tense
jõmisesin
jõmisesid
jõmises
jõmisesime
jõmisesite
jõmisesid
ei jõmisenud
jõmiseti
ei jõmisetud
Conditional mood
jõmiseksin, jõmiseks
jõmiseksid, jõmiseks
jõmiseks
jõmiseksime, jõmiseks
jõmiseksite, jõmiseks
jõmiseksid, jõmiseks
ei jõmiseks
jõmisetaks
ei jõmisetaks
Imperative mood
jõmise
jõmisegu
jõmisegem
jõmisege
jõmisegu
jõmisetagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära jõmise
ärgu jõmisegu
ärgem jõmisegem, ärme jõmiseme
ärge jõmisege
ärgu jõmisegu
ärgu jõmisetagu
Form
Infinitive -ma
jõmisema
Infinitive -da
jõmiseda
Past active participle
jõmisenud
Past passive participle
jõmisetud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen jõmisenud
oled jõmisenud
on jõmisenud
oleme jõmisenud
olete jõmisenud
on jõmisenud
ei ole jõmisenud, pole jõmisenud
on jõmisetud
ei ole jõmisetud, pole jõmisetud
Pluperfect past tense
olin jõmisenud
olid jõmisenud
oli jõmisenud
olime jõmisenud
olite jõmisenud
oli jõmisenud
ei olnud jõmisenud, polnud jõmisenud
oli jõmisetud
ei olnud jõmisetud, polnud jõmisetud
Conditional perfect mood
oleksin jõmisenud; oleks jõmisenud; jõmisenuksin; jõmisenuks
oleksid jõmisenud; oleks jõmisenud; jõmisenuksid; jõmisenuks
oleks jõmisenud; jõmisenuks
oleksime jõmisenud; oleks jõmisenud; jõmisenuksime; jõmisenuks
oleksite jõmisenud; oleks jõmisenud; jõmisenuksite; jõmisenuks
oleksid jõmisenud; oleks jõmisenud; jõmisenuksid; jõmisenuks
ei oleks jõmisenud; poleks jõmisenud; ei jõmisenuks
oleks jõmisetud
ei oleks jõmisetud; poleks jõmisetud
Quotative tense
jõmisevat
ei jõmisevat
jõmisetavat
ei jõmisetavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat jõmisenud; jõmisenuvat
ei olevat jõmisenud; polevat jõmisenud; ei jõmisenuvat
olevat jõmisetud
ei olevat jõmisetud; polevat jõmisetud
Jussive mood
jõmisegu
ärgu jõmisegu
jõmisetagu
ärgu jõmisetagu
Jussive perfect mood
olgu jõmisenud
ärgu olgu jõmisenud
olgu jõmisetud
ärgu olgu jõmisetud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
jõmisedes
jõmisemas
jõmisemast
jõmisemaks
jõmisemata
jõmisev
jõmisetav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

humisema
do
jobisema
do
jorisema
grumble
judisema
jitter
jumisema
do
jõrisema
grumble
jörisema
grumble
kumisema
sing
kõmisema
boom
mõmisema
grunt
pomisema
bite out
põmisema
mutter
sumisema
buzz
tümisema
force

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.