Cooljugator Logo Get a Hungarian Tutor

frizíroz

to do

Looking for learning resources? Study with our courses! Get a full Hungarian course →

Conjugation of frizíroz

Én
Te
Ő
Mi
Ti
Ők
Present indefinite tense
frizírozok
I do
frizírozol
you do
frizíroz
he/she to do
frizírozunk
we do
frizíroztok
you all do
frizíroznak
they do
Present definite tense
frizírozom
I do
frizírozod
you do
frizírozza
he/she does
frizírozzuk
we do
frizírozzátok
you all do
frizírozzák
they do
Past indefinite tense
frizíroztam
I did
frizíroztál
you did
frizírozott
he/she did
frizíroztunk
we did
frizíroztatok
you all did
frizíroztak
they did
Past definite tense
frizíroztam
I did
frizíroztad
you did
frizírozta
he/she did
frizíroztuk
we did
frizíroztátok
you all did
frizírozták
they did
Én
Te
Ő
Mi
Ti
Ők
Conditional present indefinite tense
frizíroznék
I would do
frizíroznál
you would do
frizírozna
he/she would do
frizíroznánk
we would do
frizíroznátok
you all would do
frizíroznának
they would do
Conditional present definite tense
frizíroznám
I would do
frizíroznád
you would do
frizírozná
he/she would do
frizíroznánk
we would do
frizíroznátok
you all would do
frizíroznák
they would do
Conditional past indefinite tense
frizíroztam volna
I would have done
frizíroztál volna
you would have done
frizírozott volna
he/she would have done
frizíroztunk volna
we would have done
frizíroztatok volna
you all would have done
frizíroztak volna
they would have done
Conditional past definite tense
frizíroztam volna
I would have done
frizíroztad volna
you would have done
frizírozta volna
he/she would have done
frizíroztuk volna
we would have done
frizíroztátok volna
you all would have done
frizírozták volna
they would have done
Én
Te
Ő
Mi
Ti
Ők
Future indefinite tense
fogok frizírozni
I will do
fogsz frizírozni
you will do
fog frizírozni
he/she will do
fogunk frizírozni
we will do
fogtok frizírozni
you all will do
fognak frizírozni
they will do
Future definite tense
fogom frizírozni
I will do
fogod frizírozni
you will do
fogja frizírozni
he/she will do
fogjuk frizírozni
we will do
fogjátok frizírozni
you all will do
fogják frizírozni
they will do
Subjunctive present definite tense
frizírozzam
(if/so that) I do
frizírozd
(if/so that) you do
frizírozza
(if/so that) he/she do
frizírozzuk
(if/so that) we do
frizírozzátok
(if/so that) you all do
frizírozzák
(if/so that) they do
Subjunctive present indefinite tense
frizírozzak
(if/so that) I do
frizírozz
(if/so that) you do
frizírozzon
(if/so that) he/she do
frizírozzunk
(if/so that) we do
frizírozzatok
(if/so that) you all do
frizírozzanak
(if/so that) they do
Én
Te
Ő
Mi
Ti
Ők
Conjugated infinitives
frizíroznom
I to do
frizíroznod
you to do
frizíroznia
he/she to do
frizíroznunk
we to do
frizíroznotok
you all to do
frizírozniuk
they to do

Further details about this page

LOCATION