Vulkaniseerima (to vulcanise) conjugation

Estonian

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
vulkaniseerin
I vulcanise
vulkaniseerid
you vulcanise
vulkaniseerib
he/she/it vulcanises
vulkaniseerime
we vulcanise
vulkaniseerite
you all vulcanise
vulkaniseerivad
they vulcanise
ei vulkaniseeri
(do/does) not vulcanise
vulkaniseeritakse
it is vulcanised
ei vulkaniseerita
it is not vulcanised
Conditional mood
vulkaniseeriksin, vulkaniseeriks
I would vulcanise
vulkaniseeriksid, vulkaniseeriks
you would vulcanise
vulkaniseeriks
he/she/it would vulcanise
vulkaniseeriksime, vulkaniseeriks
we would vulcanise
vulkaniseeriksite, vulkaniseeriks
you all would vulcanise
vulkaniseeriksid, vulkaniseeriks
they would vulcanise
ei vulkaniseeriks
would not vulcanise
vulkaniseeritaks
it would be vulcanised
ei vulkaniseeritaks
it would not be vulcanised
Imperative mood
-
vulkaniseeri
vulcanise
vulkaniseerigu
let him/her/it vulcanise
vulkaniseerigem
let's vulcanise
vulkaniseerige
vulcanise
vulkaniseerigu
let them vulcanise
-
vulkaniseeritagu
be vulcanised
-
Imperative negative mood
-
ära vulkaniseeri
do not vulcanise
ärgu vulkaniseerigu
let him/her/it not vulcanise
ärgem vulkaniseerigem, ärme vulkaniseerime
let him/her/it not vulcanise
ärge vulkaniseerige
do not vulcanise
ärgu vulkaniseerigu
let them not vulcanise
-
ärgu vulkaniseeritagu
do not be vulcanised
-
Form
Infinitive -ma
vulkaniseerima
vulcanise
Infinitive -da
vulkaniseerida
vulcanise
Past active participle
vulkaniseerinud
vulcanised
Past passive participle
vulkaniseeritud
been vulcanised
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen vulkaniseerinud
I have vulcanised
oled vulkaniseerinud
you have vulcanised
on vulkaniseerinud
he/she/it has vulcanised
oleme vulkaniseerinud
we have vulcanised
olete vulkaniseerinud
you all have vulcanised
on vulkaniseerinud
they have vulcanised
ei ole vulkaniseerinud, pole vulkaniseerinud
(have/has) not vulcanised
on vulkaniseeritud
it has been vulcanised
ei ole vulkaniseeritud, pole vulkaniseeritud
it has not been vulcanised
Past tense
vulkaniseerisin
I vulcanised
vulkaniseerisid
you vulcanised
vulkaniseeris
he/she/it vulcanised
vulkaniseerisime
we vulcanised
vulkaniseerisite
you all vulcanised
vulkaniseerisid
they vulcanised
ei vulkaniseerinud
did not vulcanise
vulkaniseeriti
it was vulcanised
ei vulkaniseeritud
it was not vulcanised
Pluperfect past tense
olin vulkaniseerinud
I had vulcanised
olid vulkaniseerinud
you had vulcanised
oli vulkaniseerinud
he/she/it had vulcanised
olime vulkaniseerinud
we had vulcanised
olite vulkaniseerinud
you all had vulcanised
oli vulkaniseerinud
they had vulcanised
ei olnud vulkaniseerinud, polnud vulkaniseerinud
had not vulcanised
oli vulkaniseeritud
it had been vulcanised
ei olnud vulkaniseeritud, polnud vulkaniseeritud
it had not been vulcanised
Conditional perfect mood
oleksin vulkaniseerinud; oleks vulkaniseerinud; vulkaniseerinuksin; vulkaniseerinuks
I would have vulcanised
oleksid vulkaniseerinud; oleks vulkaniseerinud; vulkaniseerinuksid; vulkaniseerinuks
you would have vulcanised
oleks vulkaniseerinud; vulkaniseerinuks
he/she/it would have vulcanised
oleksime vulkaniseerinud; oleks vulkaniseerinud; vulkaniseerinuksime; vulkaniseerinuks
we would have vulcanised
oleksite vulkaniseerinud; oleks vulkaniseerinud; vulkaniseerinuksite; vulkaniseerinuks
you all would have vulcanised
oleksid vulkaniseerinud; oleks vulkaniseerinud; vulkaniseerinuksid; vulkaniseerinuks
they would have vulcanised
ei oleks vulkaniseerinud; poleks vulkaniseerinud; ei vulkaniseerinuks
would not have vulcanised
oleks vulkaniseeritud
it would have been vulcanised
ei oleks vulkaniseeritud; poleks vulkaniseeritud
it would not have been vulcanised
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
vulkaniseerivat
he/she/it (allegedly) vulcanises
ei vulkaniseerivat
(allegedly) does not vulcanise
vulkaniseeritavat
(allegedly) it is vulcanised
ei vulkaniseeritavat
(allegedly) it is not vulcanised
Quotative perfect tense
olevat vulkaniseerinud; vulkaniseerinuvat
he/she/it (allegedly) has vulcanised
ei olevat vulkaniseerinud; polevat vulkaniseerinud; ei vulkaniseerinuvat
(allegedly) has not vulcanised
olevat vulkaniseeritud
(allegedly) it has been vulcanised
ei olevat vulkaniseeritud; polevat vulkaniseeritud
(allegedly) it has not been vulcanised
Jussive mood
vulkaniseerigu
so that he/she/it vulcanise
ärgu vulkaniseerigu
so that he/she/it do not vulcanise
vulkaniseeritagu
so that it be vulcanised
ärgu vulkaniseeritagu
so that it not be vulcanised
Jussive perfect mood
olgu vulkaniseerinud
so that he/she/it have vulcanised
ärgu olgu vulkaniseerinud
so that he/she/it do not have vulcanised
olgu vulkaniseeritud
so that it have been vulcanised
ärgu olgu vulkaniseeritud
so that it not have been vulcanised
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
vulkaniseerides
while vulcanising
vulkaniseerimas
while vulcanising
vulkaniseerimast
(due to/following/for) vulcanising
vulkaniseerimaks
for the purpose of vulcanising
vulkaniseerimata
without vulcanise
vulkaniseeriv
that can be vulcanised
vulkaniseeritav
being vulcanised

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'vulcanise':

None found.
Learning languages?