Visualiseerima (to visualize) conjugation

Estonian
7 examples

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
visualiseerin
I visualize
visualiseerid
you visualize
visualiseerib
he/she/it visualizes
visualiseerime
we visualize
visualiseerite
you all visualize
visualiseerivad
they visualize
ei visualiseeri
(do/does) not visualize
visualiseeritakse
it is visualized
ei visualiseerita
it is not visualized
Conditional mood
visualiseeriksin, visualiseeriks
I would visualize
visualiseeriksid, visualiseeriks
you would visualize
visualiseeriks
he/she/it would visualize
visualiseeriksime, visualiseeriks
we would visualize
visualiseeriksite, visualiseeriks
you all would visualize
visualiseeriksid, visualiseeriks
they would visualize
ei visualiseeriks
would not visualize
visualiseeritaks
it would be visualized
ei visualiseeritaks
it would not be visualized
Imperative mood
-
visualiseeri
visualize
visualiseerigu
let him/her/it visualize
visualiseerigem
let's visualize
visualiseerige
visualize
visualiseerigu
let them visualize
-
visualiseeritagu
be visualized
-
Imperative negative mood
-
ära visualiseeri
do not visualize
ärgu visualiseerigu
let him/her/it not visualize
ärgem visualiseerigem, ärme visualiseerime
let him/her/it not visualize
ärge visualiseerige
do not visualize
ärgu visualiseerigu
let them not visualize
-
ärgu visualiseeritagu
do not be visualized
-
Form
Infinitive -ma
visualiseerima
visualize
Infinitive -da
visualiseerida
visualize
Past active participle
visualiseerinud
visualized
Past passive participle
visualiseeritud
been visualized
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen visualiseerinud
I have visualized
oled visualiseerinud
you have visualized
on visualiseerinud
he/she/it has visualized
oleme visualiseerinud
we have visualized
olete visualiseerinud
you all have visualized
on visualiseerinud
they have visualized
ei ole visualiseerinud, pole visualiseerinud
(have/has) not visualized
on visualiseeritud
it has been visualized
ei ole visualiseeritud, pole visualiseeritud
it has not been visualized
Past tense
visualiseerisin
I visualized
visualiseerisid
you visualized
visualiseeris
he/she/it visualized
visualiseerisime
we visualized
visualiseerisite
you all visualized
visualiseerisid
they visualized
ei visualiseerinud
did not visualize
visualiseeriti
it was visualized
ei visualiseeritud
it was not visualized
Pluperfect past tense
olin visualiseerinud
I had visualized
olid visualiseerinud
you had visualized
oli visualiseerinud
he/she/it had visualized
olime visualiseerinud
we had visualized
olite visualiseerinud
you all had visualized
oli visualiseerinud
they had visualized
ei olnud visualiseerinud, polnud visualiseerinud
had not visualized
oli visualiseeritud
it had been visualized
ei olnud visualiseeritud, polnud visualiseeritud
it had not been visualized
Conditional perfect mood
oleksin visualiseerinud; oleks visualiseerinud; visualiseerinuksin; visualiseerinuks
I would have visualized
oleksid visualiseerinud; oleks visualiseerinud; visualiseerinuksid; visualiseerinuks
you would have visualized
oleks visualiseerinud; visualiseerinuks
he/she/it would have visualized
oleksime visualiseerinud; oleks visualiseerinud; visualiseerinuksime; visualiseerinuks
we would have visualized
oleksite visualiseerinud; oleks visualiseerinud; visualiseerinuksite; visualiseerinuks
you all would have visualized
oleksid visualiseerinud; oleks visualiseerinud; visualiseerinuksid; visualiseerinuks
they would have visualized
ei oleks visualiseerinud; poleks visualiseerinud; ei visualiseerinuks
would not have visualized
oleks visualiseeritud
it would have been visualized
ei oleks visualiseeritud; poleks visualiseeritud
it would not have been visualized
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
visualiseerivat
he/she/it (allegedly) visualizes
ei visualiseerivat
(allegedly) does not visualize
visualiseeritavat
(allegedly) it is visualized
ei visualiseeritavat
(allegedly) it is not visualized
Quotative perfect tense
olevat visualiseerinud; visualiseerinuvat
he/she/it (allegedly) has visualized
ei olevat visualiseerinud; polevat visualiseerinud; ei visualiseerinuvat
(allegedly) has not visualized
olevat visualiseeritud
(allegedly) it has been visualized
ei olevat visualiseeritud; polevat visualiseeritud
(allegedly) it has not been visualized
Jussive mood
visualiseerigu
so that he/she/it visualize
ärgu visualiseerigu
so that he/she/it do not visualize
visualiseeritagu
so that it be visualized
ärgu visualiseeritagu
so that it not be visualized
Jussive perfect mood
olgu visualiseerinud
so that he/she/it have visualized
ärgu olgu visualiseerinud
so that he/she/it do not have visualized
olgu visualiseeritud
so that it have been visualized
ärgu olgu visualiseeritud
so that it not have been visualized
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
visualiseerides
while visualizing
visualiseerimas
while visualizing
visualiseerimast
(due to/following/for) visualizing
visualiseerimaks
for the purpose of visualizing
visualiseerimata
without visualize
visualiseeriv
that can be visualized
visualiseeritav
being visualized

Examples of visualiseerima

Example in EstonianTranslation in English
Kui sa seda endale visualiseerid?Maybe if you visualized it?
Pea meeles, visualiseeri.Remember, visualize.
Just visualiseerida.Just visualize.
Kui sa vaatad arhitektuuri, siis püüa ehitist terviklikult visualiseerida.Uh, when you're looking at architecture, try to visualize the buildings as a whole, you know?
Kuna ma pole kunagi olnud Kurtl'is, mul pole midagi, mida visualiseerida.As I have never been to Kurtl, I have nothing to visualize.
Kuna ma pole kunagi olnud Kurtlis, mul pole midagi, mida visualiseerida.As I have never been to Kurtl, I have nothing to visualize.
Ma saan visualiseerida karja liikumistsooni.I can visualize the flight zones of cattle.

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'visualize':

None found.
Learning languages?