Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Vernaliseerima (to do) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
vernaliseerin
vernaliseerid
vernaliseerib
vernaliseerime
vernaliseerite
vernaliseerivad
ei vernaliseeri
vernaliseeritakse
ei vernaliseerita
Past tense
vernaliseerisin
vernaliseerisid
vernaliseeris
vernaliseerisime
vernaliseerisite
vernaliseerisid
ei vernaliseerinud
vernaliseeriti
ei vernaliseeritud
Conditional mood
vernaliseeriksin, vernaliseeriks
vernaliseeriksid, vernaliseeriks
vernaliseeriks
vernaliseeriksime, vernaliseeriks
vernaliseeriksite, vernaliseeriks
vernaliseeriksid, vernaliseeriks
ei vernaliseeriks
vernaliseeritaks
ei vernaliseeritaks
Imperative mood
vernaliseeri
vernaliseerigu
vernaliseerigem
vernaliseerige
vernaliseerigu
vernaliseeritagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära vernaliseeri
ärgu vernaliseerigu
ärgem vernaliseerigem, ärme vernaliseerime
ärge vernaliseerige
ärgu vernaliseerigu
ärgu vernaliseeritagu
Form
Infinitive -ma
vernaliseerima
Infinitive -da
vernaliseerida
Past active participle
vernaliseerinud
Past passive participle
vernaliseeritud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen vernaliseerinud
oled vernaliseerinud
on vernaliseerinud
oleme vernaliseerinud
olete vernaliseerinud
on vernaliseerinud
ei ole vernaliseerinud, pole vernaliseerinud
on vernaliseeritud
ei ole vernaliseeritud, pole vernaliseeritud
Pluperfect past tense
olin vernaliseerinud
olid vernaliseerinud
oli vernaliseerinud
olime vernaliseerinud
olite vernaliseerinud
oli vernaliseerinud
ei olnud vernaliseerinud, polnud vernaliseerinud
oli vernaliseeritud
ei olnud vernaliseeritud, polnud vernaliseeritud
Conditional perfect mood
oleksin vernaliseerinud; oleks vernaliseerinud; vernaliseerinuksin; vernaliseerinuks
oleksid vernaliseerinud; oleks vernaliseerinud; vernaliseerinuksid; vernaliseerinuks
oleks vernaliseerinud; vernaliseerinuks
oleksime vernaliseerinud; oleks vernaliseerinud; vernaliseerinuksime; vernaliseerinuks
oleksite vernaliseerinud; oleks vernaliseerinud; vernaliseerinuksite; vernaliseerinuks
oleksid vernaliseerinud; oleks vernaliseerinud; vernaliseerinuksid; vernaliseerinuks
ei oleks vernaliseerinud; poleks vernaliseerinud; ei vernaliseerinuks
oleks vernaliseeritud
ei oleks vernaliseeritud; poleks vernaliseeritud
Quotative tense
vernaliseerivat
ei vernaliseerivat
vernaliseeritavat
ei vernaliseeritavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat vernaliseerinud; vernaliseerinuvat
ei olevat vernaliseerinud; polevat vernaliseerinud; ei vernaliseerinuvat
olevat vernaliseeritud
ei olevat vernaliseeritud; polevat vernaliseeritud
Jussive mood
vernaliseerigu
ärgu vernaliseerigu
vernaliseeritagu
ärgu vernaliseeritagu
Jussive perfect mood
olgu vernaliseerinud
ärgu olgu vernaliseerinud
olgu vernaliseeritud
ärgu olgu vernaliseeritud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
vernaliseerides
vernaliseerimas
vernaliseerimast
vernaliseerimaks
vernaliseerimata
vernaliseeriv
vernaliseeritav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.