Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Valutustama (to do) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
valutustan
valutustad
valutustab
valutustame
valutustate
valutustavad
ei valutusta
valutustatakse
ei valutustata
Past tense
valutustasin
valutustasid
valutustas
valutustasime
valutustasite
valutustasid
ei valutustanud
valutustati
ei valutustatud
Conditional mood
valutustaksin, valutustaks
valutustaksid, valutustaks
valutustaks
valutustaksime, valutustaks
valutustaksite, valutustaks
valutustaksid, valutustaks
ei valutustaks
valutustataks
ei valutustataks
Imperative mood
valutusta
valutustagu
valutustagem
valutustage
valutustagu
valutustatagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära valutusta
ärgu valutustagu
ärgem valutustagem, ärme valutustame
ärge valutustage
ärgu valutustagu
ärgu valutustatagu
Form
Infinitive -ma
valutustama
Infinitive -da
valutustada
Past active participle
valutustanud
Past passive participle
valutustatud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen valutustanud
oled valutustanud
on valutustanud
oleme valutustanud
olete valutustanud
on valutustanud
ei ole valutustanud, pole valutustanud
on valutustatud
ei ole valutustatud, pole valutustatud
Pluperfect past tense
olin valutustanud
olid valutustanud
oli valutustanud
olime valutustanud
olite valutustanud
oli valutustanud
ei olnud valutustanud, polnud valutustanud
oli valutustatud
ei olnud valutustatud, polnud valutustatud
Conditional perfect mood
oleksin valutustanud; oleks valutustanud; valutustanuksin; valutustanuks
oleksid valutustanud; oleks valutustanud; valutustanuksid; valutustanuks
oleks valutustanud; valutustanuks
oleksime valutustanud; oleks valutustanud; valutustanuksime; valutustanuks
oleksite valutustanud; oleks valutustanud; valutustanuksite; valutustanuks
oleksid valutustanud; oleks valutustanud; valutustanuksid; valutustanuks
ei oleks valutustanud; poleks valutustanud; ei valutustanuks
oleks valutustatud
ei oleks valutustatud; poleks valutustatud
Quotative tense
valutustavat
ei valutustavat
valutustatavat
ei valutustatavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat valutustanud; valutustanuvat
ei olevat valutustanud; polevat valutustanud; ei valutustanuvat
olevat valutustatud
ei olevat valutustatud; polevat valutustatud
Jussive mood
valutustagu
ärgu valutustagu
valutustatagu
ärgu valutustatagu
Jussive perfect mood
olgu valutustanud
ärgu olgu valutustanud
olgu valutustatud
ärgu olgu valutustatud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
valutustades
valutustamas
valutustamast
valutustamaks
valutustamata
valutustav
valutustatav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

kõlutustama
flesh

Similar but longer

Not found
We have none.

Random

valutama
ache
valvestama
arm
väljuma
come forth
valama
effuse
veestama
supply with water
vallatlema
disport
valmendama
do
vanuma
felt up
vasardama
hammer
varjundama
shade

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.