Terroriseerima (to terrorise) conjugation

Estonian
12 examples

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
terroriseerin
I terrorise
terroriseerid
you terrorise
terroriseerib
he/she/it terrorises
terroriseerime
we terrorise
terroriseerite
you all terrorise
terroriseerivad
they terrorise
ei terroriseeri
(do/does) not terrorise
terroriseeritakse
it is terrorised
ei terroriseerita
it is not terrorised
Conditional mood
terroriseeriksin, terroriseeriks
I would terrorise
terroriseeriksid, terroriseeriks
you would terrorise
terroriseeriks
he/she/it would terrorise
terroriseeriksime, terroriseeriks
we would terrorise
terroriseeriksite, terroriseeriks
you all would terrorise
terroriseeriksid, terroriseeriks
they would terrorise
ei terroriseeriks
would not terrorise
terroriseeritaks
it would be terrorised
ei terroriseeritaks
it would not be terrorised
Imperative mood
-
terroriseeri
terrorise
terroriseerigu
let him/her/it terrorise
terroriseerigem
let's terrorise
terroriseerige
terrorise
terroriseerigu
let them terrorise
-
terroriseeritagu
be terrorised
-
Imperative negative mood
-
ära terroriseeri
do not terrorise
ärgu terroriseerigu
let him/her/it not terrorise
ärgem terroriseerigem, ärme terroriseerime
let him/her/it not terrorise
ärge terroriseerige
do not terrorise
ärgu terroriseerigu
let them not terrorise
-
ärgu terroriseeritagu
do not be terrorised
-
Form
Infinitive -ma
terroriseerima
terrorise
Infinitive -da
terroriseerida
terrorise
Past active participle
terroriseerinud
terrorised
Past passive participle
terroriseeritud
been terrorised
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen terroriseerinud
I have terrorised
oled terroriseerinud
you have terrorised
on terroriseerinud
he/she/it has terrorised
oleme terroriseerinud
we have terrorised
olete terroriseerinud
you all have terrorised
on terroriseerinud
they have terrorised
ei ole terroriseerinud, pole terroriseerinud
(have/has) not terrorised
on terroriseeritud
it has been terrorised
ei ole terroriseeritud, pole terroriseeritud
it has not been terrorised
Past tense
terroriseerisin
I terrorised
terroriseerisid
you terrorised
terroriseeris
he/she/it terrorised
terroriseerisime
we terrorised
terroriseerisite
you all terrorised
terroriseerisid
they terrorised
ei terroriseerinud
did not terrorise
terroriseeriti
it was terrorised
ei terroriseeritud
it was not terrorised
Pluperfect past tense
olin terroriseerinud
I had terrorised
olid terroriseerinud
you had terrorised
oli terroriseerinud
he/she/it had terrorised
olime terroriseerinud
we had terrorised
olite terroriseerinud
you all had terrorised
oli terroriseerinud
they had terrorised
ei olnud terroriseerinud, polnud terroriseerinud
had not terrorised
oli terroriseeritud
it had been terrorised
ei olnud terroriseeritud, polnud terroriseeritud
it had not been terrorised
Conditional perfect mood
oleksin terroriseerinud; oleks terroriseerinud; terroriseerinuksin; terroriseerinuks
I would have terrorised
oleksid terroriseerinud; oleks terroriseerinud; terroriseerinuksid; terroriseerinuks
you would have terrorised
oleks terroriseerinud; terroriseerinuks
he/she/it would have terrorised
oleksime terroriseerinud; oleks terroriseerinud; terroriseerinuksime; terroriseerinuks
we would have terrorised
oleksite terroriseerinud; oleks terroriseerinud; terroriseerinuksite; terroriseerinuks
you all would have terrorised
oleksid terroriseerinud; oleks terroriseerinud; terroriseerinuksid; terroriseerinuks
they would have terrorised
ei oleks terroriseerinud; poleks terroriseerinud; ei terroriseerinuks
would not have terrorised
oleks terroriseeritud
it would have been terrorised
ei oleks terroriseeritud; poleks terroriseeritud
it would not have been terrorised
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
terroriseerivat
he/she/it (allegedly) terrorises
ei terroriseerivat
(allegedly) does not terrorise
terroriseeritavat
(allegedly) it is terrorised
ei terroriseeritavat
(allegedly) it is not terrorised
Quotative perfect tense
olevat terroriseerinud; terroriseerinuvat
he/she/it (allegedly) has terrorised
ei olevat terroriseerinud; polevat terroriseerinud; ei terroriseerinuvat
(allegedly) has not terrorised
olevat terroriseeritud
(allegedly) it has been terrorised
ei olevat terroriseeritud; polevat terroriseeritud
(allegedly) it has not been terrorised
Jussive mood
terroriseerigu
so that he/she/it terrorise
ärgu terroriseerigu
so that he/she/it do not terrorise
terroriseeritagu
so that it be terrorised
ärgu terroriseeritagu
so that it not be terrorised
Jussive perfect mood
olgu terroriseerinud
so that he/she/it have terrorised
ärgu olgu terroriseerinud
so that he/she/it do not have terrorised
olgu terroriseeritud
so that it have been terrorised
ärgu olgu terroriseeritud
so that it not have been terrorised
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
terroriseerides
while terrorising
terroriseerimas
while terrorising
terroriseerimast
(due to/following/for) terrorising
terroriseerimaks
for the purpose of terrorising
terroriseerimata
without terrorise
terroriseeriv
that can be terrorised
terroriseeritav
being terrorised

Examples of terroriseerima

Example in EstonianTranslation in English
Tarbimise soov terroriseerib sind.The will to consume terrorises you.
Nad terroriseerivad inimesi ja põletavad linnu.They terrorise the people and burn the towns.
Ta terroriseeri- teda.She terrorises him.
Aga nende eesmärk on mind terroriseerida.But they live to terrorise me.
Me ei lase end terroriseerida argpüksidel, kes mõrvavad ja kasutavad meid tööriistana.We wiII not be terrorised by cowards who would murder, and use us as the tool.
Ma olen linna lõputu arv kordi terroriseerinud.I've terrorised this city countless times.
Nende teod on terroriseerinud Cameloti ja sundinud meid nõidust keelustama.It is their deeds that have terrorised Camelot and forced us to outlaw such practices.
-Sa tegid nägusid ja terroriseerisid kokka -Viskasid ta ojja- You made faces and terrorised the cook - Threw him in the brook
-Sa tegid nägusid ja terroriseerisid kokka♪ - You made faces and terrorised the cook
Anya, sa oled eks-deemon, kes terroriseeris inimkonda sajandeid.Anya, you, ex-demon, terrorised mankind for centuries.
Brutus Jackson, kes 12 kuud tagasi terroriseeris Lõuna-Aafrikat, tappes 14 inimest narkootikumidest tingitud raevuhoos, on põgenenud.Brutus Jackson, who terrorised South Africa 1 2 months ago by going on a drug-induced rampage, killing 14 people, has escaped.
Sajandeid tagasi, punase kuu tõusu ajal... meie rahulikku külakest terroriseeris koletis... sündinud mitte inimesest, vaid oli välja sülitatud... Hadese kõige metsikumast urkast... ja ta oli täis vihkamist meeste ja armastust naiste vastu.Centuries ago, during the dawn of the red moon, our peaceful hamlet was terrorised by a beast... ... born not of man, but spewed forth from the fieriest pits of Hades... ... with an evil fuelled by a hatred of men and a love of women.

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'terrorise':

None found.
Learning languages?

Receive top verbs, tips and our newsletter free!

Languages Interested In