Termofitseerima (to do) conjugation

Estonian

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
termofitseerin
I do
termofitseerid
you do
termofitseerib
he/she/it does
termofitseerime
we do
termofitseerite
you all do
termofitseerivad
they do
ei termofitseeri
(do/does) not do
termofitseeritakse
it is done
ei termofitseerita
it is not done
Conditional mood
termofitseeriksin, termofitseeriks
I would do
termofitseeriksid, termofitseeriks
you would do
termofitseeriks
he/she/it would do
termofitseeriksime, termofitseeriks
we would do
termofitseeriksite, termofitseeriks
you all would do
termofitseeriksid, termofitseeriks
they would do
ei termofitseeriks
would not do
termofitseeritaks
it would be done
ei termofitseeritaks
it would not be done
Imperative mood
-
termofitseeri
do
termofitseerigu
let him/her/it do
termofitseerigem
let's do
termofitseerige
do
termofitseerigu
let them do
-
termofitseeritagu
be done
-
Imperative negative mood
-
ära termofitseeri
do not do
ärgu termofitseerigu
let him/her/it not do
ärgem termofitseerigem, ärme termofitseerime
let him/her/it not do
ärge termofitseerige
do not do
ärgu termofitseerigu
let them not do
-
ärgu termofitseeritagu
do not be done
-
Form
Infinitive -ma
termofitseerima
do
Infinitive -da
termofitseerida
do
Past active participle
termofitseerinud
done
Past passive participle
termofitseeritud
been done
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen termofitseerinud
I have done
oled termofitseerinud
you have done
on termofitseerinud
he/she/it has done
oleme termofitseerinud
we have done
olete termofitseerinud
you all have done
on termofitseerinud
they have done
ei ole termofitseerinud, pole termofitseerinud
(have/has) not done
on termofitseeritud
it has been done
ei ole termofitseeritud, pole termofitseeritud
it has not been done
Past tense
termofitseerisin
I did
termofitseerisid
you did
termofitseeris
he/she/it did
termofitseerisime
we did
termofitseerisite
you all did
termofitseerisid
they did
ei termofitseerinud
did not do
termofitseeriti
it was done
ei termofitseeritud
it was not done
Pluperfect past tense
olin termofitseerinud
I had done
olid termofitseerinud
you had done
oli termofitseerinud
he/she/it had done
olime termofitseerinud
we had done
olite termofitseerinud
you all had done
oli termofitseerinud
they had done
ei olnud termofitseerinud, polnud termofitseerinud
had not done
oli termofitseeritud
it had been done
ei olnud termofitseeritud, polnud termofitseeritud
it had not been done
Conditional perfect mood
oleksin termofitseerinud; oleks termofitseerinud; termofitseerinuksin; termofitseerinuks
I would have done
oleksid termofitseerinud; oleks termofitseerinud; termofitseerinuksid; termofitseerinuks
you would have done
oleks termofitseerinud; termofitseerinuks
he/she/it would have done
oleksime termofitseerinud; oleks termofitseerinud; termofitseerinuksime; termofitseerinuks
we would have done
oleksite termofitseerinud; oleks termofitseerinud; termofitseerinuksite; termofitseerinuks
you all would have done
oleksid termofitseerinud; oleks termofitseerinud; termofitseerinuksid; termofitseerinuks
they would have done
ei oleks termofitseerinud; poleks termofitseerinud; ei termofitseerinuks
would not have done
oleks termofitseeritud
it would have been done
ei oleks termofitseeritud; poleks termofitseeritud
it would not have been done
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
termofitseerivat
he/she/it (allegedly) does
ei termofitseerivat
(allegedly) does not do
termofitseeritavat
(allegedly) it is done
ei termofitseeritavat
(allegedly) it is not done
Quotative perfect tense
olevat termofitseerinud; termofitseerinuvat
he/she/it (allegedly) has done
ei olevat termofitseerinud; polevat termofitseerinud; ei termofitseerinuvat
(allegedly) has not done
olevat termofitseeritud
(allegedly) it has been done
ei olevat termofitseeritud; polevat termofitseeritud
(allegedly) it has not been done
Jussive mood
termofitseerigu
so that he/she/it do
ärgu termofitseerigu
so that he/she/it do not do
termofitseeritagu
so that it be done
ärgu termofitseeritagu
so that it not be done
Jussive perfect mood
olgu termofitseerinud
so that he/she/it have done
ärgu olgu termofitseerinud
so that he/she/it do not have done
olgu termofitseeritud
so that it have been done
ärgu olgu termofitseeritud
so that it not have been done
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
termofitseerides
while doing
termofitseerimas
while doing
termofitseerimast
(due to/following/for) doing
termofitseerimaks
for the purpose of doing
termofitseerimata
without do
termofitseeriv
that can be done
termofitseeritav
being done

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.
Learning languages?