Teatraliseerima (to do) conjugation

Estonian

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
teatraliseerin
I do
teatraliseerid
you do
teatraliseerib
he/she/it does
teatraliseerime
we do
teatraliseerite
you all do
teatraliseerivad
they do
ei teatraliseeri
(do/does) not do
teatraliseeritakse
it is done
ei teatraliseerita
it is not done
Conditional mood
teatraliseeriksin, teatraliseeriks
I would do
teatraliseeriksid, teatraliseeriks
you would do
teatraliseeriks
he/she/it would do
teatraliseeriksime, teatraliseeriks
we would do
teatraliseeriksite, teatraliseeriks
you all would do
teatraliseeriksid, teatraliseeriks
they would do
ei teatraliseeriks
would not do
teatraliseeritaks
it would be done
ei teatraliseeritaks
it would not be done
Imperative mood
-
teatraliseeri
do
teatraliseerigu
let him/her/it do
teatraliseerigem
let's do
teatraliseerige
do
teatraliseerigu
let them do
-
teatraliseeritagu
be done
-
Imperative negative mood
-
ära teatraliseeri
do not do
ärgu teatraliseerigu
let him/her/it not do
ärgem teatraliseerigem, ärme teatraliseerime
let him/her/it not do
ärge teatraliseerige
do not do
ärgu teatraliseerigu
let them not do
-
ärgu teatraliseeritagu
do not be done
-
Form
Infinitive -ma
teatraliseerima
do
Infinitive -da
teatraliseerida
do
Past active participle
teatraliseerinud
done
Past passive participle
teatraliseeritud
been done
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen teatraliseerinud
I have done
oled teatraliseerinud
you have done
on teatraliseerinud
he/she/it has done
oleme teatraliseerinud
we have done
olete teatraliseerinud
you all have done
on teatraliseerinud
they have done
ei ole teatraliseerinud, pole teatraliseerinud
(have/has) not done
on teatraliseeritud
it has been done
ei ole teatraliseeritud, pole teatraliseeritud
it has not been done
Past tense
teatraliseerisin
I did
teatraliseerisid
you did
teatraliseeris
he/she/it did
teatraliseerisime
we did
teatraliseerisite
you all did
teatraliseerisid
they did
ei teatraliseerinud
did not do
teatraliseeriti
it was done
ei teatraliseeritud
it was not done
Pluperfect past tense
olin teatraliseerinud
I had done
olid teatraliseerinud
you had done
oli teatraliseerinud
he/she/it had done
olime teatraliseerinud
we had done
olite teatraliseerinud
you all had done
oli teatraliseerinud
they had done
ei olnud teatraliseerinud, polnud teatraliseerinud
had not done
oli teatraliseeritud
it had been done
ei olnud teatraliseeritud, polnud teatraliseeritud
it had not been done
Conditional perfect mood
oleksin teatraliseerinud; oleks teatraliseerinud; teatraliseerinuksin; teatraliseerinuks
I would have done
oleksid teatraliseerinud; oleks teatraliseerinud; teatraliseerinuksid; teatraliseerinuks
you would have done
oleks teatraliseerinud; teatraliseerinuks
he/she/it would have done
oleksime teatraliseerinud; oleks teatraliseerinud; teatraliseerinuksime; teatraliseerinuks
we would have done
oleksite teatraliseerinud; oleks teatraliseerinud; teatraliseerinuksite; teatraliseerinuks
you all would have done
oleksid teatraliseerinud; oleks teatraliseerinud; teatraliseerinuksid; teatraliseerinuks
they would have done
ei oleks teatraliseerinud; poleks teatraliseerinud; ei teatraliseerinuks
would not have done
oleks teatraliseeritud
it would have been done
ei oleks teatraliseeritud; poleks teatraliseeritud
it would not have been done
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
teatraliseerivat
he/she/it (allegedly) does
ei teatraliseerivat
(allegedly) does not do
teatraliseeritavat
(allegedly) it is done
ei teatraliseeritavat
(allegedly) it is not done
Quotative perfect tense
olevat teatraliseerinud; teatraliseerinuvat
he/she/it (allegedly) has done
ei olevat teatraliseerinud; polevat teatraliseerinud; ei teatraliseerinuvat
(allegedly) has not done
olevat teatraliseeritud
(allegedly) it has been done
ei olevat teatraliseeritud; polevat teatraliseeritud
(allegedly) it has not been done
Jussive mood
teatraliseerigu
so that he/she/it do
ärgu teatraliseerigu
so that he/she/it do not do
teatraliseeritagu
so that it be done
ärgu teatraliseeritagu
so that it not be done
Jussive perfect mood
olgu teatraliseerinud
so that he/she/it have done
ärgu olgu teatraliseerinud
so that he/she/it do not have done
olgu teatraliseeritud
so that it have been done
ärgu olgu teatraliseeritud
so that it not have been done
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
teatraliseerides
while doing
teatraliseerimas
while doing
teatraliseerimast
(due to/following/for) doing
teatraliseerimaks
for the purpose of doing
teatraliseerimata
without do
teatraliseeriv
that can be done
teatraliseeritav
being done

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.
Learning languages?