Struktuuristama (to do) conjugation

Estonian

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
struktuuristan
I do
struktuuristad
you do
struktuuristab
he/she/it does
struktuuristame
we do
struktuuristate
you all do
struktuuristavad
they do
ei struktuurista
(do/does) not do
struktuuristatakse
it is done
ei struktuuristata
it is not done
Conditional mood
struktuuristaksin, struktuuristaks
I would do
struktuuristaksid, struktuuristaks
you would do
struktuuristaks
he/she/it would do
struktuuristaksime, struktuuristaks
we would do
struktuuristaksite, struktuuristaks
you all would do
struktuuristaksid, struktuuristaks
they would do
ei struktuuristaks
would not do
struktuuristataks
it would be done
ei struktuuristataks
it would not be done
Imperative mood
-
struktuurista
do
struktuuristagu
let him/her/it do
struktuuristagem
let's do
struktuuristage
do
struktuuristagu
let them do
-
struktuuristatagu
be done
-
Imperative negative mood
-
ära struktuurista
do not do
ärgu struktuuristagu
let him/her/it not do
ärgem struktuuristagem, ärme struktuuristame
let him/her/it not do
ärge struktuuristage
do not do
ärgu struktuuristagu
let them not do
-
ärgu struktuuristatagu
do not be done
-
Form
Infinitive -ma
struktuuristama
do
Infinitive -da
struktuuristada
do
Past active participle
struktuuristanud
done
Past passive participle
struktuuristatud
been done
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen struktuuristanud
I have done
oled struktuuristanud
you have done
on struktuuristanud
he/she/it has done
oleme struktuuristanud
we have done
olete struktuuristanud
you all have done
on struktuuristanud
they have done
ei ole struktuuristanud, pole struktuuristanud
(have/has) not done
on struktuuristatud
it has been done
ei ole struktuuristatud, pole struktuuristatud
it has not been done
Past tense
struktuuristasin
I did
struktuuristasid
you did
struktuuristas
he/she/it did
struktuuristasime
we did
struktuuristasite
you all did
struktuuristasid
they did
ei struktuuristanud
did not do
struktuuristati
it was done
ei struktuuristatud
it was not done
Pluperfect past tense
olin struktuuristanud
I had done
olid struktuuristanud
you had done
oli struktuuristanud
he/she/it had done
olime struktuuristanud
we had done
olite struktuuristanud
you all had done
oli struktuuristanud
they had done
ei olnud struktuuristanud, polnud struktuuristanud
had not done
oli struktuuristatud
it had been done
ei olnud struktuuristatud, polnud struktuuristatud
it had not been done
Conditional perfect mood
oleksin struktuuristanud; oleks struktuuristanud; struktuuristanuksin; struktuuristanuks
I would have done
oleksid struktuuristanud; oleks struktuuristanud; struktuuristanuksid; struktuuristanuks
you would have done
oleks struktuuristanud; struktuuristanuks
he/she/it would have done
oleksime struktuuristanud; oleks struktuuristanud; struktuuristanuksime; struktuuristanuks
we would have done
oleksite struktuuristanud; oleks struktuuristanud; struktuuristanuksite; struktuuristanuks
you all would have done
oleksid struktuuristanud; oleks struktuuristanud; struktuuristanuksid; struktuuristanuks
they would have done
ei oleks struktuuristanud; poleks struktuuristanud; ei struktuuristanuks
would not have done
oleks struktuuristatud
it would have been done
ei oleks struktuuristatud; poleks struktuuristatud
it would not have been done
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
struktuuristavat
he/she/it (allegedly) does
ei struktuuristavat
(allegedly) does not do
struktuuristatavat
(allegedly) it is done
ei struktuuristatavat
(allegedly) it is not done
Quotative perfect tense
olevat struktuuristanud; struktuuristanuvat
he/she/it (allegedly) has done
ei olevat struktuuristanud; polevat struktuuristanud; ei struktuuristanuvat
(allegedly) has not done
olevat struktuuristatud
(allegedly) it has been done
ei olevat struktuuristatud; polevat struktuuristatud
(allegedly) it has not been done
Jussive mood
struktuuristagu
so that he/she/it do
ärgu struktuuristagu
so that he/she/it do not do
struktuuristatagu
so that it be done
ärgu struktuuristatagu
so that it not be done
Jussive perfect mood
olgu struktuuristanud
so that he/she/it have done
ärgu olgu struktuuristanud
so that he/she/it do not have done
olgu struktuuristatud
so that it have been done
ärgu olgu struktuuristatud
so that it not have been done
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
struktuuristades
while doing
struktuuristamas
while doing
struktuuristamast
(due to/following/for) doing
struktuuristamaks
for the purpose of doing
struktuuristamata
without do
struktuuristav
that can be done
struktuuristatav
being done

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.
Learning languages?