Sekvestreerima (to do) conjugation

Estonian

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
sekvestreerin
I do
sekvestreerid
you do
sekvestreerib
he/she/it does
sekvestreerime
we do
sekvestreerite
you all do
sekvestreerivad
they do
ei sekvestreeri
(do/does) not do
sekvestreeritakse
it is done
ei sekvestreerita
it is not done
Conditional mood
sekvestreeriksin, sekvestreeriks
I would do
sekvestreeriksid, sekvestreeriks
you would do
sekvestreeriks
he/she/it would do
sekvestreeriksime, sekvestreeriks
we would do
sekvestreeriksite, sekvestreeriks
you all would do
sekvestreeriksid, sekvestreeriks
they would do
ei sekvestreeriks
would not do
sekvestreeritaks
it would be done
ei sekvestreeritaks
it would not be done
Imperative mood
-
sekvestreeri
do
sekvestreerigu
let him/her/it do
sekvestreerigem
let's do
sekvestreerige
do
sekvestreerigu
let them do
-
sekvestreeritagu
be done
-
Imperative negative mood
-
ära sekvestreeri
do not do
ärgu sekvestreerigu
let him/her/it not do
ärgem sekvestreerigem, ärme sekvestreerime
let him/her/it not do
ärge sekvestreerige
do not do
ärgu sekvestreerigu
let them not do
-
ärgu sekvestreeritagu
do not be done
-
Form
Infinitive -ma
sekvestreerima
do
Infinitive -da
sekvestreerida
do
Past active participle
sekvestreerinud
done
Past passive participle
sekvestreeritud
been done
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen sekvestreerinud
I have done
oled sekvestreerinud
you have done
on sekvestreerinud
he/she/it has done
oleme sekvestreerinud
we have done
olete sekvestreerinud
you all have done
on sekvestreerinud
they have done
ei ole sekvestreerinud, pole sekvestreerinud
(have/has) not done
on sekvestreeritud
it has been done
ei ole sekvestreeritud, pole sekvestreeritud
it has not been done
Past tense
sekvestreerisin
I did
sekvestreerisid
you did
sekvestreeris
he/she/it did
sekvestreerisime
we did
sekvestreerisite
you all did
sekvestreerisid
they did
ei sekvestreerinud
did not do
sekvestreeriti
it was done
ei sekvestreeritud
it was not done
Pluperfect past tense
olin sekvestreerinud
I had done
olid sekvestreerinud
you had done
oli sekvestreerinud
he/she/it had done
olime sekvestreerinud
we had done
olite sekvestreerinud
you all had done
oli sekvestreerinud
they had done
ei olnud sekvestreerinud, polnud sekvestreerinud
had not done
oli sekvestreeritud
it had been done
ei olnud sekvestreeritud, polnud sekvestreeritud
it had not been done
Conditional perfect mood
oleksin sekvestreerinud; oleks sekvestreerinud; sekvestreerinuksin; sekvestreerinuks
I would have done
oleksid sekvestreerinud; oleks sekvestreerinud; sekvestreerinuksid; sekvestreerinuks
you would have done
oleks sekvestreerinud; sekvestreerinuks
he/she/it would have done
oleksime sekvestreerinud; oleks sekvestreerinud; sekvestreerinuksime; sekvestreerinuks
we would have done
oleksite sekvestreerinud; oleks sekvestreerinud; sekvestreerinuksite; sekvestreerinuks
you all would have done
oleksid sekvestreerinud; oleks sekvestreerinud; sekvestreerinuksid; sekvestreerinuks
they would have done
ei oleks sekvestreerinud; poleks sekvestreerinud; ei sekvestreerinuks
would not have done
oleks sekvestreeritud
it would have been done
ei oleks sekvestreeritud; poleks sekvestreeritud
it would not have been done
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
sekvestreerivat
he/she/it (allegedly) does
ei sekvestreerivat
(allegedly) does not do
sekvestreeritavat
(allegedly) it is done
ei sekvestreeritavat
(allegedly) it is not done
Quotative perfect tense
olevat sekvestreerinud; sekvestreerinuvat
he/she/it (allegedly) has done
ei olevat sekvestreerinud; polevat sekvestreerinud; ei sekvestreerinuvat
(allegedly) has not done
olevat sekvestreeritud
(allegedly) it has been done
ei olevat sekvestreeritud; polevat sekvestreeritud
(allegedly) it has not been done
Jussive mood
sekvestreerigu
so that he/she/it do
ärgu sekvestreerigu
so that he/she/it do not do
sekvestreeritagu
so that it be done
ärgu sekvestreeritagu
so that it not be done
Jussive perfect mood
olgu sekvestreerinud
so that he/she/it have done
ärgu olgu sekvestreerinud
so that he/she/it do not have done
olgu sekvestreeritud
so that it have been done
ärgu olgu sekvestreeritud
so that it not have been done
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
sekvestreerides
while doing
sekvestreerimas
while doing
sekvestreerimast
(due to/following/for) doing
sekvestreerimaks
for the purpose of doing
sekvestreerimata
without do
sekvestreeriv
that can be done
sekvestreeritav
being done

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

Not found
We have none.

Random

sekvestrima
do
selekteerima
select
rehabiliteerima
rehabilitate
sondima
do
sonkima
fossick
sundima
bludgeon
soonima
cut into
spetsialiseerima
specialize
standardiseerima
standardise
steppima
tapdance

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.
Learning languages?