Rekognostseerima (to do) conjugation

Estonian

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
rekognostseerin
I do
rekognostseerid
you do
rekognostseerib
he/she/it does
rekognostseerime
we do
rekognostseerite
you all do
rekognostseerivad
they do
ei rekognostseeri
(do/does) not do
rekognostseeritakse
it is done
ei rekognostseerita
it is not done
Conditional mood
rekognostseeriksin, rekognostseeriks
I would do
rekognostseeriksid, rekognostseeriks
you would do
rekognostseeriks
he/she/it would do
rekognostseeriksime, rekognostseeriks
we would do
rekognostseeriksite, rekognostseeriks
you all would do
rekognostseeriksid, rekognostseeriks
they would do
ei rekognostseeriks
would not do
rekognostseeritaks
it would be done
ei rekognostseeritaks
it would not be done
Imperative mood
-
rekognostseeri
do
rekognostseerigu
let him/her/it do
rekognostseerigem
let's do
rekognostseerige
do
rekognostseerigu
let them do
-
rekognostseeritagu
be done
-
Imperative negative mood
-
ära rekognostseeri
do not do
ärgu rekognostseerigu
let him/her/it not do
ärgem rekognostseerigem, ärme rekognostseerime
let him/her/it not do
ärge rekognostseerige
do not do
ärgu rekognostseerigu
let them not do
-
ärgu rekognostseeritagu
do not be done
-
Form
Infinitive -ma
rekognostseerima
do
Infinitive -da
rekognostseerida
do
Past active participle
rekognostseerinud
done
Past passive participle
rekognostseeritud
been done
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen rekognostseerinud
I have done
oled rekognostseerinud
you have done
on rekognostseerinud
he/she/it has done
oleme rekognostseerinud
we have done
olete rekognostseerinud
you all have done
on rekognostseerinud
they have done
ei ole rekognostseerinud, pole rekognostseerinud
(have/has) not done
on rekognostseeritud
it has been done
ei ole rekognostseeritud, pole rekognostseeritud
it has not been done
Past tense
rekognostseerisin
I did
rekognostseerisid
you did
rekognostseeris
he/she/it did
rekognostseerisime
we did
rekognostseerisite
you all did
rekognostseerisid
they did
ei rekognostseerinud
did not do
rekognostseeriti
it was done
ei rekognostseeritud
it was not done
Pluperfect past tense
olin rekognostseerinud
I had done
olid rekognostseerinud
you had done
oli rekognostseerinud
he/she/it had done
olime rekognostseerinud
we had done
olite rekognostseerinud
you all had done
oli rekognostseerinud
they had done
ei olnud rekognostseerinud, polnud rekognostseerinud
had not done
oli rekognostseeritud
it had been done
ei olnud rekognostseeritud, polnud rekognostseeritud
it had not been done
Conditional perfect mood
oleksin rekognostseerinud; oleks rekognostseerinud; rekognostseerinuksin; rekognostseerinuks
I would have done
oleksid rekognostseerinud; oleks rekognostseerinud; rekognostseerinuksid; rekognostseerinuks
you would have done
oleks rekognostseerinud; rekognostseerinuks
he/she/it would have done
oleksime rekognostseerinud; oleks rekognostseerinud; rekognostseerinuksime; rekognostseerinuks
we would have done
oleksite rekognostseerinud; oleks rekognostseerinud; rekognostseerinuksite; rekognostseerinuks
you all would have done
oleksid rekognostseerinud; oleks rekognostseerinud; rekognostseerinuksid; rekognostseerinuks
they would have done
ei oleks rekognostseerinud; poleks rekognostseerinud; ei rekognostseerinuks
would not have done
oleks rekognostseeritud
it would have been done
ei oleks rekognostseeritud; poleks rekognostseeritud
it would not have been done
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
rekognostseerivat
he/she/it (allegedly) does
ei rekognostseerivat
(allegedly) does not do
rekognostseeritavat
(allegedly) it is done
ei rekognostseeritavat
(allegedly) it is not done
Quotative perfect tense
olevat rekognostseerinud; rekognostseerinuvat
he/she/it (allegedly) has done
ei olevat rekognostseerinud; polevat rekognostseerinud; ei rekognostseerinuvat
(allegedly) has not done
olevat rekognostseeritud
(allegedly) it has been done
ei olevat rekognostseeritud; polevat rekognostseeritud
(allegedly) it has not been done
Jussive mood
rekognostseerigu
so that he/she/it do
ärgu rekognostseerigu
so that he/she/it do not do
rekognostseeritagu
so that it be done
ärgu rekognostseeritagu
so that it not be done
Jussive perfect mood
olgu rekognostseerinud
so that he/she/it have done
ärgu olgu rekognostseerinud
so that he/she/it do not have done
olgu rekognostseeritud
so that it have been done
ärgu olgu rekognostseeritud
so that it not have been done
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
rekognostseerides
while doing
rekognostseerimas
while doing
rekognostseerimast
(due to/following/for) doing
rekognostseerimaks
for the purpose of doing
rekognostseerimata
without do
rekognostseeriv
that can be done
rekognostseeritav
being done

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.
Learning languages?