Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Reguleerima (to enjoin) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
reguleerin
reguleerid
reguleerib
reguleerime
reguleerite
reguleerivad
ei reguleeri
reguleeritakse
ei reguleerita
Past tense
reguleerisin
reguleerisid
reguleeris
reguleerisime
reguleerisite
reguleerisid
ei reguleerinud
reguleeriti
ei reguleeritud
Conditional mood
reguleeriksin, reguleeriks
reguleeriksid, reguleeriks
reguleeriks
reguleeriksime, reguleeriks
reguleeriksite, reguleeriks
reguleeriksid, reguleeriks
ei reguleeriks
reguleeritaks
ei reguleeritaks
Imperative mood
reguleeri
reguleerigu
reguleerigem
reguleerige
reguleerigu
reguleeritagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära reguleeri
ärgu reguleerigu
ärgem reguleerigem, ärme reguleerime
ärge reguleerige
ärgu reguleerigu
ärgu reguleeritagu
Form
Infinitive -ma
reguleerima
Infinitive -da
reguleerida
Past active participle
reguleerinud
Past passive participle
reguleeritud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen reguleerinud
oled reguleerinud
on reguleerinud
oleme reguleerinud
olete reguleerinud
on reguleerinud
ei ole reguleerinud, pole reguleerinud
on reguleeritud
ei ole reguleeritud, pole reguleeritud
Pluperfect past tense
olin reguleerinud
olid reguleerinud
oli reguleerinud
olime reguleerinud
olite reguleerinud
oli reguleerinud
ei olnud reguleerinud, polnud reguleerinud
oli reguleeritud
ei olnud reguleeritud, polnud reguleeritud
Conditional perfect mood
oleksin reguleerinud; oleks reguleerinud; reguleerinuksin; reguleerinuks
oleksid reguleerinud; oleks reguleerinud; reguleerinuksid; reguleerinuks
oleks reguleerinud; reguleerinuks
oleksime reguleerinud; oleks reguleerinud; reguleerinuksime; reguleerinuks
oleksite reguleerinud; oleks reguleerinud; reguleerinuksite; reguleerinuks
oleksid reguleerinud; oleks reguleerinud; reguleerinuksid; reguleerinuks
ei oleks reguleerinud; poleks reguleerinud; ei reguleerinuks
oleks reguleeritud
ei oleks reguleeritud; poleks reguleeritud
Quotative tense
reguleerivat
ei reguleerivat
reguleeritavat
ei reguleeritavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat reguleerinud; reguleerinuvat
ei olevat reguleerinud; polevat reguleerinud; ei reguleerinuvat
olevat reguleeritud
ei olevat reguleeritud; polevat reguleeritud
Jussive mood
reguleerigu
ärgu reguleerigu
reguleeritagu
ärgu reguleeritagu
Jussive perfect mood
olgu reguleerinud
ärgu olgu reguleerinud
olgu reguleeritud
ärgu olgu reguleeritud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
reguleerides
reguleerimas
reguleerimast
reguleerimaks
reguleerimata
reguleeriv
reguleeritav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

reguleeruma
do

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'enjoin':

None found.