Rahvusvahelistuma (to do) conjugation

Estonian

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
rahvusvahelistun
I do
rahvusvahelistud
you do
rahvusvahelistub
he/she/it does
rahvusvahelistume
we do
rahvusvahelistute
you all do
rahvusvahelistuvad
they do
ei rahvusvahelistu
(do/does) not do
rahvusvahelistutakse
it is done
ei rahvusvahelistuta
it is not done
Conditional mood
rahvusvahelistuksin, rahvusvahelistuks
I would do
rahvusvahelistuksid, rahvusvahelistuks
you would do
rahvusvahelistuks
he/she/it would do
rahvusvahelistuksime, rahvusvahelistuks
we would do
rahvusvahelistuksite, rahvusvahelistuks
you all would do
rahvusvahelistuksid, rahvusvahelistuks
they would do
ei rahvusvahelistuks
would not do
rahvusvahelistutaks
it would be done
ei rahvusvahelistutaks
it would not be done
Imperative mood
-
rahvusvahelistu
do
rahvusvahelistugu
let him/her/it do
rahvusvahelistugem
let's do
rahvusvahelistuge
do
rahvusvahelistugu
let them do
-
rahvusvahelistutagu
be done
-
Imperative negative mood
-
ära rahvusvahelistu
do not do
ärgu rahvusvahelistugu
let him/her/it not do
ärgem rahvusvahelistugem, ärme rahvusvahelistume
let him/her/it not do
ärge rahvusvahelistuge
do not do
ärgu rahvusvahelistugu
let them not do
-
ärgu rahvusvahelistutagu
do not be done
-
Form
Infinitive -ma
rahvusvahelistuma
do
Infinitive -da
rahvusvahelistuda
do
Past active participle
rahvusvahelistunud
done
Past passive participle
rahvusvahelistutud
been done
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen rahvusvahelistunud
I have done
oled rahvusvahelistunud
you have done
on rahvusvahelistunud
he/she/it has done
oleme rahvusvahelistunud
we have done
olete rahvusvahelistunud
you all have done
on rahvusvahelistunud
they have done
ei ole rahvusvahelistunud, pole rahvusvahelistunud
(have/has) not done
on rahvusvahelistutud
it has been done
ei ole rahvusvahelistutud, pole rahvusvahelistutud
it has not been done
Past tense
rahvusvahelistusin
I did
rahvusvahelistusid
you did
rahvusvahelistus
he/she/it did
rahvusvahelistusime
we did
rahvusvahelistusite
you all did
rahvusvahelistusid
they did
ei rahvusvahelistunud
did not do
rahvusvahelistuti
it was done
ei rahvusvahelistutud
it was not done
Pluperfect past tense
olin rahvusvahelistunud
I had done
olid rahvusvahelistunud
you had done
oli rahvusvahelistunud
he/she/it had done
olime rahvusvahelistunud
we had done
olite rahvusvahelistunud
you all had done
oli rahvusvahelistunud
they had done
ei olnud rahvusvahelistunud, polnud rahvusvahelistunud
had not done
oli rahvusvahelistutud
it had been done
ei olnud rahvusvahelistutud, polnud rahvusvahelistutud
it had not been done
Conditional perfect mood
oleksin rahvusvahelistunud; oleks rahvusvahelistunud; rahvusvahelistunuksin; rahvusvahelistunuks
I would have done
oleksid rahvusvahelistunud; oleks rahvusvahelistunud; rahvusvahelistunuksid; rahvusvahelistunuks
you would have done
oleks rahvusvahelistunud; rahvusvahelistunuks
he/she/it would have done
oleksime rahvusvahelistunud; oleks rahvusvahelistunud; rahvusvahelistunuksime; rahvusvahelistunuks
we would have done
oleksite rahvusvahelistunud; oleks rahvusvahelistunud; rahvusvahelistunuksite; rahvusvahelistunuks
you all would have done
oleksid rahvusvahelistunud; oleks rahvusvahelistunud; rahvusvahelistunuksid; rahvusvahelistunuks
they would have done
ei oleks rahvusvahelistunud; poleks rahvusvahelistunud; ei rahvusvahelistunuks
would not have done
oleks rahvusvahelistutud
it would have been done
ei oleks rahvusvahelistutud; poleks rahvusvahelistutud
it would not have been done
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
rahvusvahelistuvat
he/she/it (allegedly) does
ei rahvusvahelistuvat
(allegedly) does not do
rahvusvahelistutavat
(allegedly) it is done
ei rahvusvahelistutavat
(allegedly) it is not done
Quotative perfect tense
olevat rahvusvahelistunud; rahvusvahelistunuvat
he/she/it (allegedly) has done
ei olevat rahvusvahelistunud; polevat rahvusvahelistunud; ei rahvusvahelistunuvat
(allegedly) has not done
olevat rahvusvahelistutud
(allegedly) it has been done
ei olevat rahvusvahelistutud; polevat rahvusvahelistutud
(allegedly) it has not been done
Jussive mood
rahvusvahelistugu
so that he/she/it do
ärgu rahvusvahelistugu
so that he/she/it do not do
rahvusvahelistutagu
so that it be done
ärgu rahvusvahelistutagu
so that it not be done
Jussive perfect mood
olgu rahvusvahelistunud
so that he/she/it have done
ärgu olgu rahvusvahelistunud
so that he/she/it do not have done
olgu rahvusvahelistutud
so that it have been done
ärgu olgu rahvusvahelistutud
so that it not have been done
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
rahvusvahelistudes
while doing
rahvusvahelistumas
while doing
rahvusvahelistumast
(due to/following/for) doing
rahvusvahelistumaks
for the purpose of doing
rahvusvahelistumata
without do
rahvusvahelistuv
that can be done
rahvusvahelistutav
being done

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.
Learning languages?