Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Põhjustama (to be at the bottom of) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
põhjustan
põhjustad
põhjustab
põhjustame
põhjustate
põhjustavad
ei põhjusta
põhjustatakse
ei põhjustata
Past tense
põhjustasin
põhjustasid
põhjustas
põhjustasime
põhjustasite
põhjustasid
ei põhjustanud
põhjustati
ei põhjustatud
Conditional mood
põhjustaksin, põhjustaks
põhjustaksid, põhjustaks
põhjustaks
põhjustaksime, põhjustaks
põhjustaksite, põhjustaks
põhjustaksid, põhjustaks
ei põhjustaks
põhjustataks
ei põhjustataks
Imperative mood
põhjusta
põhjustagu
põhjustagem
põhjustage
põhjustagu
põhjustatagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära põhjusta
ärgu põhjustagu
ärgem põhjustagem, ärme põhjustame
ärge põhjustage
ärgu põhjustagu
ärgu põhjustatagu
Form
Infinitive -ma
põhjustama
Infinitive -da
põhjustada
Past active participle
põhjustanud
Past passive participle
põhjustatud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen põhjustanud
oled põhjustanud
on põhjustanud
oleme põhjustanud
olete põhjustanud
on põhjustanud
ei ole põhjustanud, pole põhjustanud
on põhjustatud
ei ole põhjustatud, pole põhjustatud
Pluperfect past tense
olin põhjustanud
olid põhjustanud
oli põhjustanud
olime põhjustanud
olite põhjustanud
oli põhjustanud
ei olnud põhjustanud, polnud põhjustanud
oli põhjustatud
ei olnud põhjustatud, polnud põhjustatud
Conditional perfect mood
oleksin põhjustanud; oleks põhjustanud; põhjustanuksin; põhjustanuks
oleksid põhjustanud; oleks põhjustanud; põhjustanuksid; põhjustanuks
oleks põhjustanud; põhjustanuks
oleksime põhjustanud; oleks põhjustanud; põhjustanuksime; põhjustanuks
oleksite põhjustanud; oleks põhjustanud; põhjustanuksite; põhjustanuks
oleksid põhjustanud; oleks põhjustanud; põhjustanuksid; põhjustanuks
ei oleks põhjustanud; poleks põhjustanud; ei põhjustanuks
oleks põhjustatud
ei oleks põhjustatud; poleks põhjustatud
Quotative tense
põhjustavat
ei põhjustavat
põhjustatavat
ei põhjustatavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat põhjustanud; põhjustanuvat
ei olevat põhjustanud; polevat põhjustanud; ei põhjustanuvat
olevat põhjustatud
ei olevat põhjustatud; polevat põhjustatud
Jussive mood
põhjustagu
ärgu põhjustagu
põhjustatagu
ärgu põhjustatagu
Jussive perfect mood
olgu põhjustanud
ärgu olgu põhjustanud
olgu põhjustatud
ärgu olgu põhjustatud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
põhjustades
põhjustamas
põhjustamast
põhjustamaks
põhjustamata
põhjustav
põhjustatav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

kahjustama
blemish
põllustama
do
põrmustama
annihilate

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'be at the bottom of':

None found.