Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Plehtima (to do) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
plehin
plehid
plehib
plehime
plehite
plehivad
ei plehi
plehitakse
ei plehita
Past tense
plehtisin
plehtisid
plehtis
plehtisime
plehtisite
plehtisid
ei plehtinud
plehiti
ei plehitud
Conditional mood
plehiksin, plehiks
plehiksid, plehiks
plehiks
plehiksime, plehiks
plehiksite, plehiks
plehiksid, plehiks
ei plehiks
plehitaks
ei plehitaks
Imperative mood
plehi
plehtigu
plehtigem
plehtige
plehtigu
plehitagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära plehi
ärgu plehtigu
ärgem plehtigem, ärme plehime
ärge plehtige
ärgu plehtigu
ärgu plehitagu
Form
Infinitive -ma
plehtima
Infinitive -da
plehtida
Past active participle
plehtinud
Past passive participle
plehitud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen plehtinud
oled plehtinud
on plehtinud
oleme plehtinud
olete plehtinud
on plehtinud
ei ole plehtinud, pole plehtinud
on plehitud
ei ole plehitud, pole plehitud
Pluperfect past tense
olin plehtinud
olid plehtinud
oli plehtinud
olime plehtinud
olite plehtinud
oli plehtinud
ei olnud plehtinud, polnud plehtinud
oli plehitud
ei olnud plehitud, polnud plehitud
Conditional perfect mood
oleksin plehtinud; oleks plehtinud; plehtinuksin; plehtinuks
oleksid plehtinud; oleks plehtinud; plehtinuksid; plehtinuks
oleks plehtinud; plehtinuks
oleksime plehtinud; oleks plehtinud; plehtinuksime; plehtinuks
oleksite plehtinud; oleks plehtinud; plehtinuksite; plehtinuks
oleksid plehtinud; oleks plehtinud; plehtinuksid; plehtinuks
ei oleks plehtinud; poleks plehtinud; ei plehtinuks
oleks plehitud
ei oleks plehitud; poleks plehitud
Quotative tense
plehtivat
ei plehtivat
plehitavat
ei plehitavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat plehtinud; plehtinuvat
ei olevat plehtinud; polevat plehtinud; ei plehtinuvat
olevat plehitud
ei olevat plehitud; polevat plehitud
Jussive mood
plehtigu
ärgu plehtigu
plehitagu
ärgu plehitagu
Jussive perfect mood
olgu plehtinud
ärgu olgu plehtinud
olgu plehitud
ärgu olgu plehitud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
plehtides
plehtimas
plehtimast
plehtimaks
plehtimata
plehtiv
plehitav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

plaatima
tile
pleekima
bleach
plekkima
do
plettima
do
prahtima
affreight

Similar but longer

Not found
We have none.

Random

pleekima
bleach
pleissima
do
parasiteerima
cadge
plartsuma
you blasted well should
patseerima
gallivant
põimima
braid
palataliseerima
do
polümeerima
polymerize
plaatima
tile
printima
print

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.