Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Peesisklema (to do) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
peesisklen
peesiskled
peesiskleb
peesiskleme
peesisklete
peesisklevad
ei peesiskle
peesiskletakse
ei peesiskleta
Past tense
peesisklesin
peesisklesid
peesiskles
peesisklesime
peesisklesite
peesisklesid
ei peesisklenud
peesiskleti
ei peesiskletud
Conditional mood
peesiskleksin, peesiskleks
peesiskleksid, peesiskleks
peesiskleks
peesiskleksime, peesiskleks
peesiskleksite, peesiskleks
peesiskleksid, peesiskleks
ei peesiskleks
peesiskletaks
ei peesiskletaks
Imperative mood
peesiskle
peesisklegu
peesisklegem
peesisklege
peesisklegu
peesiskletagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära peesiskle
ärgu peesisklegu
ärgem peesisklegem, ärme peesiskleme
ärge peesisklege
ärgu peesisklegu
ärgu peesiskletagu
Form
Infinitive -ma
peesisklema
Infinitive -da
peesiskleda
Past active participle
peesisklenud
Past passive participle
peesiskletud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen peesisklenud
oled peesisklenud
on peesisklenud
oleme peesisklenud
olete peesisklenud
on peesisklenud
ei ole peesisklenud, pole peesisklenud
on peesiskletud
ei ole peesiskletud, pole peesiskletud
Pluperfect past tense
olin peesisklenud
olid peesisklenud
oli peesisklenud
olime peesisklenud
olite peesisklenud
oli peesisklenud
ei olnud peesisklenud, polnud peesisklenud
oli peesiskletud
ei olnud peesiskletud, polnud peesiskletud
Conditional perfect mood
oleksin peesisklenud; oleks peesisklenud; peesisklenuksin; peesisklenuks
oleksid peesisklenud; oleks peesisklenud; peesisklenuksid; peesisklenuks
oleks peesisklenud; peesisklenuks
oleksime peesisklenud; oleks peesisklenud; peesisklenuksime; peesisklenuks
oleksite peesisklenud; oleks peesisklenud; peesisklenuksite; peesisklenuks
oleksid peesisklenud; oleks peesisklenud; peesisklenuksid; peesisklenuks
ei oleks peesisklenud; poleks peesisklenud; ei peesisklenuks
oleks peesiskletud
ei oleks peesiskletud; poleks peesiskletud
Quotative tense
peesisklevat
ei peesisklevat
peesiskletavat
ei peesiskletavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat peesisklenud; peesisklenuvat
ei olevat peesisklenud; polevat peesisklenud; ei peesisklenuvat
olevat peesiskletud
ei olevat peesiskletud; polevat peesiskletud
Jussive mood
peesisklegu
ärgu peesisklegu
peesiskletagu
ärgu peesiskletagu
Jussive perfect mood
olgu peesisklenud
ärgu olgu peesisklenud
olgu peesiskletud
ärgu olgu peesiskletud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
peesiskledes
peesisklemas
peesisklemast
peesisklemaks
peesisklemata
peesisklev
peesiskletav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

peesiskelema
do

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.