Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Mõõdistama (to survey) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
mõõdistan
mõõdistad
mõõdistab
mõõdistame
mõõdistate
mõõdistavad
ei mõõdista
mõõdistatakse
ei mõõdistata
Past tense
mõõdistasin
mõõdistasid
mõõdistas
mõõdistasime
mõõdistasite
mõõdistasid
ei mõõdistanud
mõõdistati
ei mõõdistatud
Conditional mood
mõõdistaksin, mõõdistaks
mõõdistaksid, mõõdistaks
mõõdistaks
mõõdistaksime, mõõdistaks
mõõdistaksite, mõõdistaks
mõõdistaksid, mõõdistaks
ei mõõdistaks
mõõdistataks
ei mõõdistataks
Imperative mood
mõõdista
mõõdistagu
mõõdistagem
mõõdistage
mõõdistagu
mõõdistatagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära mõõdista
ärgu mõõdistagu
ärgem mõõdistagem, ärme mõõdistame
ärge mõõdistage
ärgu mõõdistagu
ärgu mõõdistatagu
Form
Infinitive -ma
mõõdistama
Infinitive -da
mõõdistada
Past active participle
mõõdistanud
Past passive participle
mõõdistatud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen mõõdistanud
oled mõõdistanud
on mõõdistanud
oleme mõõdistanud
olete mõõdistanud
on mõõdistanud
ei ole mõõdistanud, pole mõõdistanud
on mõõdistatud
ei ole mõõdistatud, pole mõõdistatud
Pluperfect past tense
olin mõõdistanud
olid mõõdistanud
oli mõõdistanud
olime mõõdistanud
olite mõõdistanud
oli mõõdistanud
ei olnud mõõdistanud, polnud mõõdistanud
oli mõõdistatud
ei olnud mõõdistatud, polnud mõõdistatud
Conditional perfect mood
oleksin mõõdistanud; oleks mõõdistanud; mõõdistanuksin; mõõdistanuks
oleksid mõõdistanud; oleks mõõdistanud; mõõdistanuksid; mõõdistanuks
oleks mõõdistanud; mõõdistanuks
oleksime mõõdistanud; oleks mõõdistanud; mõõdistanuksime; mõõdistanuks
oleksite mõõdistanud; oleks mõõdistanud; mõõdistanuksite; mõõdistanuks
oleksid mõõdistanud; oleks mõõdistanud; mõõdistanuksid; mõõdistanuks
ei oleks mõõdistanud; poleks mõõdistanud; ei mõõdistanuks
oleks mõõdistatud
ei oleks mõõdistatud; poleks mõõdistatud
Quotative tense
mõõdistavat
ei mõõdistavat
mõõdistatavat
ei mõõdistatavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat mõõdistanud; mõõdistanuvat
ei olevat mõõdistanud; polevat mõõdistanud; ei mõõdistanuvat
olevat mõõdistatud
ei olevat mõõdistatud; polevat mõõdistatud
Jussive mood
mõõdistagu
ärgu mõõdistagu
mõõdistatagu
ärgu mõõdistatagu
Jussive perfect mood
olgu mõõdistanud
ärgu olgu mõõdistanud
olgu mõõdistatud
ärgu olgu mõõdistatud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
mõõdistades
mõõdistamas
mõõdistamast
mõõdistamaks
mõõdistamata
mõõdistav
mõõdistatav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

mõlgistama
pit
müüdistama
do

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'survey':

None found.