Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Merseriseerima (to do) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
merseriseerin
merseriseerid
merseriseerib
merseriseerime
merseriseerite
merseriseerivad
ei merseriseeri
merseriseeritakse
ei merseriseerita
Past tense
merseriseerisin
merseriseerisid
merseriseeris
merseriseerisime
merseriseerisite
merseriseerisid
ei merseriseerinud
merseriseeriti
ei merseriseeritud
Conditional mood
merseriseeriksin, merseriseeriks
merseriseeriksid, merseriseeriks
merseriseeriks
merseriseeriksime, merseriseeriks
merseriseeriksite, merseriseeriks
merseriseeriksid, merseriseeriks
ei merseriseeriks
merseriseeritaks
ei merseriseeritaks
Imperative mood
merseriseeri
merseriseerigu
merseriseerigem
merseriseerige
merseriseerigu
merseriseeritagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära merseriseeri
ärgu merseriseerigu
ärgem merseriseerigem, ärme merseriseerime
ärge merseriseerige
ärgu merseriseerigu
ärgu merseriseeritagu
Form
Infinitive -ma
merseriseerima
Infinitive -da
merseriseerida
Past active participle
merseriseerinud
Past passive participle
merseriseeritud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen merseriseerinud
oled merseriseerinud
on merseriseerinud
oleme merseriseerinud
olete merseriseerinud
on merseriseerinud
ei ole merseriseerinud, pole merseriseerinud
on merseriseeritud
ei ole merseriseeritud, pole merseriseeritud
Pluperfect past tense
olin merseriseerinud
olid merseriseerinud
oli merseriseerinud
olime merseriseerinud
olite merseriseerinud
oli merseriseerinud
ei olnud merseriseerinud, polnud merseriseerinud
oli merseriseeritud
ei olnud merseriseeritud, polnud merseriseeritud
Conditional perfect mood
oleksin merseriseerinud; oleks merseriseerinud; merseriseerinuksin; merseriseerinuks
oleksid merseriseerinud; oleks merseriseerinud; merseriseerinuksid; merseriseerinuks
oleks merseriseerinud; merseriseerinuks
oleksime merseriseerinud; oleks merseriseerinud; merseriseerinuksime; merseriseerinuks
oleksite merseriseerinud; oleks merseriseerinud; merseriseerinuksite; merseriseerinuks
oleksid merseriseerinud; oleks merseriseerinud; merseriseerinuksid; merseriseerinuks
ei oleks merseriseerinud; poleks merseriseerinud; ei merseriseerinuks
oleks merseriseeritud
ei oleks merseriseeritud; poleks merseriseeritud
Quotative tense
merseriseerivat
ei merseriseerivat
merseriseeritavat
ei merseriseeritavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat merseriseerinud; merseriseerinuvat
ei olevat merseriseerinud; polevat merseriseerinud; ei merseriseerinuvat
olevat merseriseeritud
ei olevat merseriseeritud; polevat merseriseeritud
Jussive mood
merseriseerigu
ärgu merseriseerigu
merseriseeritagu
ärgu merseriseeritagu
Jussive perfect mood
olgu merseriseerinud
ärgu olgu merseriseerinud
olgu merseriseeritud
ärgu olgu merseriseeritud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
merseriseerides
merseriseerimas
merseriseerimast
merseriseerimaks
merseriseerimata
merseriseeriv
merseriseeritav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.