Masseerima (to massage) conjugation

Estonian
28 examples

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
masseerin
I massage
masseerid
you massage
masseerib
he/she/it massages
masseerime
we massage
masseerite
you all massage
masseerivad
they massage
ei masseeri
(do/does) not massage
masseeritakse
it is massaged
ei masseerita
it is not massaged
Conditional mood
masseeriksin, masseeriks
I would massage
masseeriksid, masseeriks
you would massage
masseeriks
he/she/it would massage
masseeriksime, masseeriks
we would massage
masseeriksite, masseeriks
you all would massage
masseeriksid, masseeriks
they would massage
ei masseeriks
would not massage
masseeritaks
it would be massaged
ei masseeritaks
it would not be massaged
Imperative mood
-
masseeri
massage
masseerigu
let him/her/it massage
masseerigem
let's massage
masseerige
massage
masseerigu
let them massage
-
masseeritagu
be massaged
-
Imperative negative mood
-
ära masseeri
do not massage
ärgu masseerigu
let him/her/it not massage
ärgem masseerigem, ärme masseerime
let him/her/it not massage
ärge masseerige
do not massage
ärgu masseerigu
let them not massage
-
ärgu masseeritagu
do not be massaged
-
Form
Infinitive -ma
masseerima
massage
Infinitive -da
masseerida
massage
Past active participle
masseerinud
massaged
Past passive participle
masseeritud
been massaged
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen masseerinud
I have massaged
oled masseerinud
you have massaged
on masseerinud
he/she/it has massaged
oleme masseerinud
we have massaged
olete masseerinud
you all have massaged
on masseerinud
they have massaged
ei ole masseerinud, pole masseerinud
(have/has) not massaged
on masseeritud
it has been massaged
ei ole masseeritud, pole masseeritud
it has not been massaged
Past tense
masseerisin
I massaged
masseerisid
you massaged
masseeris
he/she/it massaged
masseerisime
we massaged
masseerisite
you all massaged
masseerisid
they massaged
ei masseerinud
did not massage
masseeriti
it was massaged
ei masseeritud
it was not massaged
Pluperfect past tense
olin masseerinud
I had massaged
olid masseerinud
you had massaged
oli masseerinud
he/she/it had massaged
olime masseerinud
we had massaged
olite masseerinud
you all had massaged
oli masseerinud
they had massaged
ei olnud masseerinud, polnud masseerinud
had not massaged
oli masseeritud
it had been massaged
ei olnud masseeritud, polnud masseeritud
it had not been massaged
Conditional perfect mood
oleksin masseerinud; oleks masseerinud; masseerinuksin; masseerinuks
I would have massaged
oleksid masseerinud; oleks masseerinud; masseerinuksid; masseerinuks
you would have massaged
oleks masseerinud; masseerinuks
he/she/it would have massaged
oleksime masseerinud; oleks masseerinud; masseerinuksime; masseerinuks
we would have massaged
oleksite masseerinud; oleks masseerinud; masseerinuksite; masseerinuks
you all would have massaged
oleksid masseerinud; oleks masseerinud; masseerinuksid; masseerinuks
they would have massaged
ei oleks masseerinud; poleks masseerinud; ei masseerinuks
would not have massaged
oleks masseeritud
it would have been massaged
ei oleks masseeritud; poleks masseeritud
it would not have been massaged
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
masseerivat
he/she/it (allegedly) massages
ei masseerivat
(allegedly) does not massage
masseeritavat
(allegedly) it is massaged
ei masseeritavat
(allegedly) it is not massaged
Quotative perfect tense
olevat masseerinud; masseerinuvat
he/she/it (allegedly) has massaged
ei olevat masseerinud; polevat masseerinud; ei masseerinuvat
(allegedly) has not massaged
olevat masseeritud
(allegedly) it has been massaged
ei olevat masseeritud; polevat masseeritud
(allegedly) it has not been massaged
Jussive mood
masseerigu
so that he/she/it massage
ärgu masseerigu
so that he/she/it do not massage
masseeritagu
so that it be massaged
ärgu masseeritagu
so that it not be massaged
Jussive perfect mood
olgu masseerinud
so that he/she/it have massaged
ärgu olgu masseerinud
so that he/she/it do not have massaged
olgu masseeritud
so that it have been massaged
ärgu olgu masseeritud
so that it not have been massaged
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
masseerides
while massaging
masseerimas
while massaging
masseerimast
(due to/following/for) massaging
masseerimaks
for the purpose of massaging
masseerimata
without massage
masseeriv
that can be massaged
masseeritav
being massaged

Examples of masseerima

Example in EstonianTranslation in English
- Küll ma masseerin sind.-I'll give you a massage.
- Tahad ma masseerin sind.- You want a massage? - No.
Kas ma masseerin kaela?- Want me to massage your neck? - No, no.
- Vaata, et sa korralikult masseerid seda.- Make sure you massage it in good.
Kui sa mind kõigepealt masseerid.If you massage me first.
Ma ei tea ikka, kuidas sa temalt selle koodi välja masseerid.I still don't know how you're gonna massage the code out of her.
Ta laulab, kui mu selga masseerib.She sings when she massages my back.
Ta masseerib mind.She massages me.
Ja patsutame neid ja masseerime.And pat them and massage them. Good!
Ja patsutame neid... ...ja masseerime.And pat them . . . . . .and massage them. Good!
Meie läänes masseerime nii.We in the West give a massage like this.
Võib olla hiljem masseerite mind?Perhaps later you could give me a deep-tissue massage.
Kes kõvasti masseerivad?Kind what give robust massages?
- Ja masseeri neid palun. - Selge.- And massage them, please.
- Ja masseeri neid palun.- And massage them, please.
- Mul on kaelas valu, tule masseeri seda.I got a kink in my neck. Come on. You can massage it out for me.
-Ja masseeri neid palun.- And massage them, please.
Ainult masseerige.Just massage.
Hingake, masseerige...Breathe, massage...
Smithers, masseerige mu aju.Smithers, massage my brain.
Ärge koputage, masseerige.Don't tap, massage.
- Aga sa pead mind enne masseerima.- Yeah? - But you gotta massage me first.
- Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis pidid sa mu jalgu masseerima.If i remember correctly, You were about to give me a foot massage.
Aja maha võtma, teda masseerima, teda täielikult rahuldama.Take my time, massage her, make sure she is fully satisfied.
Ehkki masseerida sa oskad.Although you do have the massage thing down.
Ei ole vaja Marsellus Wallace'i uue pruudi jalgu masseerida.You don't be givin' Marsellus Wallace's new bride a foot massage.
Ei pidanud sind tüübiks, kes end masseerida laseb.Aah. I didn't have you pegged for the massage type of guy.
Kas ma võiks siis masseerida su kintsu, kuni sa sööd?Can l just massage your thighs while you eat?

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

kasseerima
encash
markeerima
stamp
maskeerima
camouflage

Similar but longer

Not found
We have none.

Random

maskeerima
camouflage
masturbeerima
masturbate
maksimeerima
maximise
markeerima
stamp
mõlkima
do
mettima
do
mediteerima
meditate
musitseerima
make music
multiplitseerima
do
nappima
come short

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'massage':

None found.
Learning languages?