Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Krompsutama (to champ) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
krompsutan
krompsutad
krompsutab
krompsutame
krompsutate
krompsutavad
ei krompsuta
krompsutatakse
ei krompsutata
Past tense
krompsutasin
krompsutasid
krompsutas
krompsutasime
krompsutasite
krompsutasid
ei krompsutanud
krompsutati
ei krompsutatud
Conditional mood
krompsutaksin, krompsutaks
krompsutaksid, krompsutaks
krompsutaks
krompsutaksime, krompsutaks
krompsutaksite, krompsutaks
krompsutaksid, krompsutaks
ei krompsutaks
krompsutataks
ei krompsutataks
Imperative mood
krompsuta
krompsutagu
krompsutagem
krompsutage
krompsutagu
krompsutatagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära krompsuta
ärgu krompsutagu
ärgem krompsutagem, ärme krompsutame
ärge krompsutage
ärgu krompsutagu
ärgu krompsutatagu
Form
Infinitive -ma
krompsutama
Infinitive -da
krompsutada
Past active participle
krompsutanud
Past passive participle
krompsutatud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen krompsutanud
oled krompsutanud
on krompsutanud
oleme krompsutanud
olete krompsutanud
on krompsutanud
ei ole krompsutanud, pole krompsutanud
on krompsutatud
ei ole krompsutatud, pole krompsutatud
Pluperfect past tense
olin krompsutanud
olid krompsutanud
oli krompsutanud
olime krompsutanud
olite krompsutanud
oli krompsutanud
ei olnud krompsutanud, polnud krompsutanud
oli krompsutatud
ei olnud krompsutatud, polnud krompsutatud
Conditional perfect mood
oleksin krompsutanud; oleks krompsutanud; krompsutanuksin; krompsutanuks
oleksid krompsutanud; oleks krompsutanud; krompsutanuksid; krompsutanuks
oleks krompsutanud; krompsutanuks
oleksime krompsutanud; oleks krompsutanud; krompsutanuksime; krompsutanuks
oleksite krompsutanud; oleks krompsutanud; krompsutanuksite; krompsutanuks
oleksid krompsutanud; oleks krompsutanud; krompsutanuksid; krompsutanuks
ei oleks krompsutanud; poleks krompsutanud; ei krompsutanuks
oleks krompsutatud
ei oleks krompsutatud; poleks krompsutatud
Quotative tense
krompsutavat
ei krompsutavat
krompsutatavat
ei krompsutatavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat krompsutanud; krompsutanuvat
ei olevat krompsutanud; polevat krompsutanud; ei krompsutanuvat
olevat krompsutatud
ei olevat krompsutatud; polevat krompsutatud
Jussive mood
krompsutagu
ärgu krompsutagu
krompsutatagu
ärgu krompsutatagu
Jussive perfect mood
olgu krompsutanud
ärgu olgu krompsutanud
olgu krompsutatud
ärgu olgu krompsutatud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
krompsutades
krompsutamas
krompsutamast
krompsutamaks
krompsutamata
krompsutav
krompsutatav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

kriipsutama
pencil
krimpsutama
crumple
krõmpsutama
crunch

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'champ':

None found.