Konveieriseerima (to do) conjugation

Estonian

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
konveieriseerin
I do
konveieriseerid
you do
konveieriseerib
he/she/it does
konveieriseerime
we do
konveieriseerite
you all do
konveieriseerivad
they do
ei konveieriseeri
(do/does) not do
konveieriseeritakse
it is done
ei konveieriseerita
it is not done
Conditional mood
konveieriseeriksin, konveieriseeriks
I would do
konveieriseeriksid, konveieriseeriks
you would do
konveieriseeriks
he/she/it would do
konveieriseeriksime, konveieriseeriks
we would do
konveieriseeriksite, konveieriseeriks
you all would do
konveieriseeriksid, konveieriseeriks
they would do
ei konveieriseeriks
would not do
konveieriseeritaks
it would be done
ei konveieriseeritaks
it would not be done
Imperative mood
-
konveieriseeri
do
konveieriseerigu
let him/her/it do
konveieriseerigem
let's do
konveieriseerige
do
konveieriseerigu
let them do
-
konveieriseeritagu
be done
-
Imperative negative mood
-
ära konveieriseeri
do not do
ärgu konveieriseerigu
let him/her/it not do
ärgem konveieriseerigem, ärme konveieriseerime
let him/her/it not do
ärge konveieriseerige
do not do
ärgu konveieriseerigu
let them not do
-
ärgu konveieriseeritagu
do not be done
-
Form
Infinitive -ma
konveieriseerima
do
Infinitive -da
konveieriseerida
do
Past active participle
konveieriseerinud
done
Past passive participle
konveieriseeritud
been done
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen konveieriseerinud
I have done
oled konveieriseerinud
you have done
on konveieriseerinud
he/she/it has done
oleme konveieriseerinud
we have done
olete konveieriseerinud
you all have done
on konveieriseerinud
they have done
ei ole konveieriseerinud, pole konveieriseerinud
(have/has) not done
on konveieriseeritud
it has been done
ei ole konveieriseeritud, pole konveieriseeritud
it has not been done
Past tense
konveieriseerisin
I did
konveieriseerisid
you did
konveieriseeris
he/she/it did
konveieriseerisime
we did
konveieriseerisite
you all did
konveieriseerisid
they did
ei konveieriseerinud
did not do
konveieriseeriti
it was done
ei konveieriseeritud
it was not done
Pluperfect past tense
olin konveieriseerinud
I had done
olid konveieriseerinud
you had done
oli konveieriseerinud
he/she/it had done
olime konveieriseerinud
we had done
olite konveieriseerinud
you all had done
oli konveieriseerinud
they had done
ei olnud konveieriseerinud, polnud konveieriseerinud
had not done
oli konveieriseeritud
it had been done
ei olnud konveieriseeritud, polnud konveieriseeritud
it had not been done
Conditional perfect mood
oleksin konveieriseerinud; oleks konveieriseerinud; konveieriseerinuksin; konveieriseerinuks
I would have done
oleksid konveieriseerinud; oleks konveieriseerinud; konveieriseerinuksid; konveieriseerinuks
you would have done
oleks konveieriseerinud; konveieriseerinuks
he/she/it would have done
oleksime konveieriseerinud; oleks konveieriseerinud; konveieriseerinuksime; konveieriseerinuks
we would have done
oleksite konveieriseerinud; oleks konveieriseerinud; konveieriseerinuksite; konveieriseerinuks
you all would have done
oleksid konveieriseerinud; oleks konveieriseerinud; konveieriseerinuksid; konveieriseerinuks
they would have done
ei oleks konveieriseerinud; poleks konveieriseerinud; ei konveieriseerinuks
would not have done
oleks konveieriseeritud
it would have been done
ei oleks konveieriseeritud; poleks konveieriseeritud
it would not have been done
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
konveieriseerivat
he/she/it (allegedly) does
ei konveieriseerivat
(allegedly) does not do
konveieriseeritavat
(allegedly) it is done
ei konveieriseeritavat
(allegedly) it is not done
Quotative perfect tense
olevat konveieriseerinud; konveieriseerinuvat
he/she/it (allegedly) has done
ei olevat konveieriseerinud; polevat konveieriseerinud; ei konveieriseerinuvat
(allegedly) has not done
olevat konveieriseeritud
(allegedly) it has been done
ei olevat konveieriseeritud; polevat konveieriseeritud
(allegedly) it has not been done
Jussive mood
konveieriseerigu
so that he/she/it do
ärgu konveieriseerigu
so that he/she/it do not do
konveieriseeritagu
so that it be done
ärgu konveieriseeritagu
so that it not be done
Jussive perfect mood
olgu konveieriseerinud
so that he/she/it have done
ärgu olgu konveieriseerinud
so that he/she/it do not have done
olgu konveieriseeritud
so that it have been done
ärgu olgu konveieriseeritud
so that it not have been done
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
konveieriseerides
while doing
konveieriseerimas
while doing
konveieriseerimast
(due to/following/for) doing
konveieriseerimaks
for the purpose of doing
konveieriseerimata
without do
konveieriseeriv
that can be done
konveieriseeritav
being done

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.
Learning languages?