Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Keerustuma (to do) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
keerustun
keerustud
keerustub
keerustume
keerustute
keerustuvad
ei keerustu
keerustutakse
ei keerustuta
Past tense
keerustusin
keerustusid
keerustus
keerustusime
keerustusite
keerustusid
ei keerustunud
keerustuti
ei keerustutud
Conditional mood
keerustuksin, keerustuks
keerustuksid, keerustuks
keerustuks
keerustuksime, keerustuks
keerustuksite, keerustuks
keerustuksid, keerustuks
ei keerustuks
keerustutaks
ei keerustutaks
Imperative mood
keerustu
keerustugu
keerustugem
keerustuge
keerustugu
keerustutagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära keerustu
ärgu keerustugu
ärgem keerustugem, ärme keerustume
ärge keerustuge
ärgu keerustugu
ärgu keerustutagu
Form
Infinitive -ma
keerustuma
Infinitive -da
keerustuda
Past active participle
keerustunud
Past passive participle
keerustutud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen keerustunud
oled keerustunud
on keerustunud
oleme keerustunud
olete keerustunud
on keerustunud
ei ole keerustunud, pole keerustunud
on keerustutud
ei ole keerustutud, pole keerustutud
Pluperfect past tense
olin keerustunud
olid keerustunud
oli keerustunud
olime keerustunud
olite keerustunud
oli keerustunud
ei olnud keerustunud, polnud keerustunud
oli keerustutud
ei olnud keerustutud, polnud keerustutud
Conditional perfect mood
oleksin keerustunud; oleks keerustunud; keerustunuksin; keerustunuks
oleksid keerustunud; oleks keerustunud; keerustunuksid; keerustunuks
oleks keerustunud; keerustunuks
oleksime keerustunud; oleks keerustunud; keerustunuksime; keerustunuks
oleksite keerustunud; oleks keerustunud; keerustunuksite; keerustunuks
oleksid keerustunud; oleks keerustunud; keerustunuksid; keerustunuks
ei oleks keerustunud; poleks keerustunud; ei keerustunuks
oleks keerustutud
ei oleks keerustutud; poleks keerustutud
Quotative tense
keerustuvat
ei keerustuvat
keerustutavat
ei keerustutavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat keerustunud; keerustunuvat
ei olevat keerustunud; polevat keerustunud; ei keerustunuvat
olevat keerustutud
ei olevat keerustutud; polevat keerustutud
Jussive mood
keerustugu
ärgu keerustugu
keerustutagu
ärgu keerustutagu
Jussive perfect mood
olgu keerustunud
ärgu olgu keerustunud
olgu keerustutud
ärgu olgu keerustutud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
keerustudes
keerustumas
keerustumast
keerustumaks
keerustumata
keerustuv
keerustutav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

keerustama
do

Similar but longer

Not found
We have none.

Random

keerustama
do
keerutama
talk in circles
kannustama
clap spurs to horse
kahjatsema
do
katsetama
experiment
karvendama
do
keskustlema
talk
ketitama
do
kigisema
do
kibestama
acerbate

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.