Kapoteerima (to do) conjugation

Estonian

Conjugation of eiti

Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
kapoteerin
I do
kapoteerid
you do
kapoteerib
he/she/it does
kapoteerime
we do
kapoteerite
you all do
kapoteerivad
they do
ei kapoteeri
(do/does) not do
kapoteeritakse
it is done
ei kapoteerita
it is not done
Conditional mood
kapoteeriksin, kapoteeriks
I would do
kapoteeriksid, kapoteeriks
you would do
kapoteeriks
he/she/it would do
kapoteeriksime, kapoteeriks
we would do
kapoteeriksite, kapoteeriks
you all would do
kapoteeriksid, kapoteeriks
they would do
ei kapoteeriks
would not do
kapoteeritaks
it would be done
ei kapoteeritaks
it would not be done
Imperative mood
-
kapoteeri
do
kapoteerigu
let him/her/it do
kapoteerigem
let's do
kapoteerige
do
kapoteerigu
let them do
-
kapoteeritagu
be done
-
Imperative negative mood
-
ära kapoteeri
do not do
ärgu kapoteerigu
let him/her/it not do
ärgem kapoteerigem, ärme kapoteerime
let him/her/it not do
ärge kapoteerige
do not do
ärgu kapoteerigu
let them not do
-
ärgu kapoteeritagu
do not be done
-
Form
Infinitive -ma
kapoteerima
do
Infinitive -da
kapoteerida
do
Past active participle
kapoteerinud
done
Past passive participle
kapoteeritud
been done
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen kapoteerinud
I have done
oled kapoteerinud
you have done
on kapoteerinud
he/she/it has done
oleme kapoteerinud
we have done
olete kapoteerinud
you all have done
on kapoteerinud
they have done
ei ole kapoteerinud, pole kapoteerinud
(have/has) not done
on kapoteeritud
it has been done
ei ole kapoteeritud, pole kapoteeritud
it has not been done
Past tense
kapoteerisin
I did
kapoteerisid
you did
kapoteeris
he/she/it did
kapoteerisime
we did
kapoteerisite
you all did
kapoteerisid
they did
ei kapoteerinud
did not do
kapoteeriti
it was done
ei kapoteeritud
it was not done
Pluperfect past tense
olin kapoteerinud
I had done
olid kapoteerinud
you had done
oli kapoteerinud
he/she/it had done
olime kapoteerinud
we had done
olite kapoteerinud
you all had done
oli kapoteerinud
they had done
ei olnud kapoteerinud, polnud kapoteerinud
had not done
oli kapoteeritud
it had been done
ei olnud kapoteeritud, polnud kapoteeritud
it had not been done
Conditional perfect mood
oleksin kapoteerinud; oleks kapoteerinud; kapoteerinuksin; kapoteerinuks
I would have done
oleksid kapoteerinud; oleks kapoteerinud; kapoteerinuksid; kapoteerinuks
you would have done
oleks kapoteerinud; kapoteerinuks
he/she/it would have done
oleksime kapoteerinud; oleks kapoteerinud; kapoteerinuksime; kapoteerinuks
we would have done
oleksite kapoteerinud; oleks kapoteerinud; kapoteerinuksite; kapoteerinuks
you all would have done
oleksid kapoteerinud; oleks kapoteerinud; kapoteerinuksid; kapoteerinuks
they would have done
ei oleks kapoteerinud; poleks kapoteerinud; ei kapoteerinuks
would not have done
oleks kapoteeritud
it would have been done
ei oleks kapoteeritud; poleks kapoteeritud
it would not have been done
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative tense
kapoteerivat
he/she/it (allegedly) does
ei kapoteerivat
(allegedly) does not do
kapoteeritavat
(allegedly) it is done
ei kapoteeritavat
(allegedly) it is not done
Quotative perfect tense
olevat kapoteerinud; kapoteerinuvat
he/she/it (allegedly) has done
ei olevat kapoteerinud; polevat kapoteerinud; ei kapoteerinuvat
(allegedly) has not done
olevat kapoteeritud
(allegedly) it has been done
ei olevat kapoteeritud; polevat kapoteeritud
(allegedly) it has not been done
Jussive mood
kapoteerigu
so that he/she/it do
ärgu kapoteerigu
so that he/she/it do not do
kapoteeritagu
so that it be done
ärgu kapoteeritagu
so that it not be done
Jussive perfect mood
olgu kapoteerinud
so that he/she/it have done
ärgu olgu kapoteerinud
so that he/she/it do not have done
olgu kapoteeritud
so that it have been done
ärgu olgu kapoteeritud
so that it not have been done
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
kapoteerides
while doing
kapoteerimas
while doing
kapoteerimast
(due to/following/for) doing
kapoteerimaks
for the purpose of doing
kapoteerimata
without do
kapoteeriv
that can be done
kapoteeritav
being done

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.
Learning languages?