Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Julmastuma (to do) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
julmastun
julmastud
julmastub
julmastume
julmastute
julmastuvad
ei julmastu
julmastutakse
ei julmastuta
Past tense
julmastusin
julmastusid
julmastus
julmastusime
julmastusite
julmastusid
ei julmastunud
julmastuti
ei julmastutud
Conditional mood
julmastuksin, julmastuks
julmastuksid, julmastuks
julmastuks
julmastuksime, julmastuks
julmastuksite, julmastuks
julmastuksid, julmastuks
ei julmastuks
julmastutaks
ei julmastutaks
Imperative mood
julmastu
julmastugu
julmastugem
julmastuge
julmastugu
julmastutagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära julmastu
ärgu julmastugu
ärgem julmastugem, ärme julmastume
ärge julmastuge
ärgu julmastugu
ärgu julmastutagu
Form
Infinitive -ma
julmastuma
Infinitive -da
julmastuda
Past active participle
julmastunud
Past passive participle
julmastutud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen julmastunud
oled julmastunud
on julmastunud
oleme julmastunud
olete julmastunud
on julmastunud
ei ole julmastunud, pole julmastunud
on julmastutud
ei ole julmastutud, pole julmastutud
Pluperfect past tense
olin julmastunud
olid julmastunud
oli julmastunud
olime julmastunud
olite julmastunud
oli julmastunud
ei olnud julmastunud, polnud julmastunud
oli julmastutud
ei olnud julmastutud, polnud julmastutud
Conditional perfect mood
oleksin julmastunud; oleks julmastunud; julmastunuksin; julmastunuks
oleksid julmastunud; oleks julmastunud; julmastunuksid; julmastunuks
oleks julmastunud; julmastunuks
oleksime julmastunud; oleks julmastunud; julmastunuksime; julmastunuks
oleksite julmastunud; oleks julmastunud; julmastunuksite; julmastunuks
oleksid julmastunud; oleks julmastunud; julmastunuksid; julmastunuks
ei oleks julmastunud; poleks julmastunud; ei julmastunuks
oleks julmastutud
ei oleks julmastutud; poleks julmastutud
Quotative tense
julmastuvat
ei julmastuvat
julmastutavat
ei julmastutavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat julmastunud; julmastunuvat
ei olevat julmastunud; polevat julmastunud; ei julmastunuvat
olevat julmastutud
ei olevat julmastutud; polevat julmastutud
Jussive mood
julmastugu
ärgu julmastugu
julmastutagu
ärgu julmastutagu
Jussive perfect mood
olgu julmastunud
ärgu olgu julmastunud
olgu julmastutud
ärgu olgu julmastutud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
julmastudes
julmastumas
julmastumast
julmastumaks
julmastumata
julmastuv
julmastutav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

julmastama
do

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.