Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Inkrusteerima (to incrust) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
inkrusteerin
inkrusteerid
inkrusteerib
inkrusteerime
inkrusteerite
inkrusteerivad
ei inkrusteeri
inkrusteeritakse
ei inkrusteerita
Past tense
inkrusteerisin
inkrusteerisid
inkrusteeris
inkrusteerisime
inkrusteerisite
inkrusteerisid
ei inkrusteerinud
inkrusteeriti
ei inkrusteeritud
Conditional mood
inkrusteeriksin, inkrusteeriks
inkrusteeriksid, inkrusteeriks
inkrusteeriks
inkrusteeriksime, inkrusteeriks
inkrusteeriksite, inkrusteeriks
inkrusteeriksid, inkrusteeriks
ei inkrusteeriks
inkrusteeritaks
ei inkrusteeritaks
Imperative mood
inkrusteeri
inkrusteerigu
inkrusteerigem
inkrusteerige
inkrusteerigu
inkrusteeritagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära inkrusteeri
ärgu inkrusteerigu
ärgem inkrusteerigem, ärme inkrusteerime
ärge inkrusteerige
ärgu inkrusteerigu
ärgu inkrusteeritagu
Form
Infinitive -ma
inkrusteerima
Infinitive -da
inkrusteerida
Past active participle
inkrusteerinud
Past passive participle
inkrusteeritud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen inkrusteerinud
oled inkrusteerinud
on inkrusteerinud
oleme inkrusteerinud
olete inkrusteerinud
on inkrusteerinud
ei ole inkrusteerinud, pole inkrusteerinud
on inkrusteeritud
ei ole inkrusteeritud, pole inkrusteeritud
Pluperfect past tense
olin inkrusteerinud
olid inkrusteerinud
oli inkrusteerinud
olime inkrusteerinud
olite inkrusteerinud
oli inkrusteerinud
ei olnud inkrusteerinud, polnud inkrusteerinud
oli inkrusteeritud
ei olnud inkrusteeritud, polnud inkrusteeritud
Conditional perfect mood
oleksin inkrusteerinud; oleks inkrusteerinud; inkrusteerinuksin; inkrusteerinuks
oleksid inkrusteerinud; oleks inkrusteerinud; inkrusteerinuksid; inkrusteerinuks
oleks inkrusteerinud; inkrusteerinuks
oleksime inkrusteerinud; oleks inkrusteerinud; inkrusteerinuksime; inkrusteerinuks
oleksite inkrusteerinud; oleks inkrusteerinud; inkrusteerinuksite; inkrusteerinuks
oleksid inkrusteerinud; oleks inkrusteerinud; inkrusteerinuksid; inkrusteerinuks
ei oleks inkrusteerinud; poleks inkrusteerinud; ei inkrusteerinuks
oleks inkrusteeritud
ei oleks inkrusteeritud; poleks inkrusteeritud
Quotative tense
inkrusteerivat
ei inkrusteerivat
inkrusteeritavat
ei inkrusteeritavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat inkrusteerinud; inkrusteerinuvat
ei olevat inkrusteerinud; polevat inkrusteerinud; ei inkrusteerinuvat
olevat inkrusteeritud
ei olevat inkrusteeritud; polevat inkrusteeritud
Jussive mood
inkrusteerigu
ärgu inkrusteerigu
inkrusteeritagu
ärgu inkrusteeritagu
Jussive perfect mood
olgu inkrusteerinud
ärgu olgu inkrusteerinud
olgu inkrusteeritud
ärgu olgu inkrusteeritud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
inkrusteerides
inkrusteerimas
inkrusteerimast
inkrusteerimaks
inkrusteerimata
inkrusteeriv
inkrusteeritav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'incrust':

None found.