Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Hämmastuma (to boggle) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
hämmastun
hämmastud
hämmastub
hämmastume
hämmastute
hämmastuvad
ei hämmastu
hämmastutakse
ei hämmastuta
Past tense
hämmastusin
hämmastusid
hämmastus
hämmastusime
hämmastusite
hämmastusid
ei hämmastunud
hämmastuti
ei hämmastutud
Conditional mood
hämmastuksin, hämmastuks
hämmastuksid, hämmastuks
hämmastuks
hämmastuksime, hämmastuks
hämmastuksite, hämmastuks
hämmastuksid, hämmastuks
ei hämmastuks
hämmastutaks
ei hämmastutaks
Imperative mood
hämmastu
hämmastugu
hämmastugem
hämmastuge
hämmastugu
hämmastutagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära hämmastu
ärgu hämmastugu
ärgem hämmastugem, ärme hämmastume
ärge hämmastuge
ärgu hämmastugu
ärgu hämmastutagu
Form
Infinitive -ma
hämmastuma
Infinitive -da
hämmastuda
Past active participle
hämmastunud
Past passive participle
hämmastutud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen hämmastunud
oled hämmastunud
on hämmastunud
oleme hämmastunud
olete hämmastunud
on hämmastunud
ei ole hämmastunud, pole hämmastunud
on hämmastutud
ei ole hämmastutud, pole hämmastutud
Pluperfect past tense
olin hämmastunud
olid hämmastunud
oli hämmastunud
olime hämmastunud
olite hämmastunud
oli hämmastunud
ei olnud hämmastunud, polnud hämmastunud
oli hämmastutud
ei olnud hämmastutud, polnud hämmastutud
Conditional perfect mood
oleksin hämmastunud; oleks hämmastunud; hämmastunuksin; hämmastunuks
oleksid hämmastunud; oleks hämmastunud; hämmastunuksid; hämmastunuks
oleks hämmastunud; hämmastunuks
oleksime hämmastunud; oleks hämmastunud; hämmastunuksime; hämmastunuks
oleksite hämmastunud; oleks hämmastunud; hämmastunuksite; hämmastunuks
oleksid hämmastunud; oleks hämmastunud; hämmastunuksid; hämmastunuks
ei oleks hämmastunud; poleks hämmastunud; ei hämmastunuks
oleks hämmastutud
ei oleks hämmastutud; poleks hämmastutud
Quotative tense
hämmastuvat
ei hämmastuvat
hämmastutavat
ei hämmastutavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat hämmastunud; hämmastunuvat
ei olevat hämmastunud; polevat hämmastunud; ei hämmastunuvat
olevat hämmastutud
ei olevat hämmastutud; polevat hämmastutud
Jussive mood
hämmastugu
ärgu hämmastugu
hämmastutagu
ärgu hämmastutagu
Jussive perfect mood
olgu hämmastunud
ärgu olgu hämmastunud
olgu hämmastutud
ärgu olgu hämmastutud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
hämmastudes
hämmastumas
hämmastumast
hämmastumaks
hämmastumata
hämmastuv
hämmastutav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

hammastuma
teethe
hämmastama
amaze

Similar but longer

Not found
We have none.

Random

hämmastama
amaze
hämmeldama
abash
holpsatama
do
hurraatama
cheer
hämama
do
huilutama
yodle
hukutama
deprave
hõbenema
do
häbistama
bring shame upon
idanema
germinate

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'boggle':

None found.