Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Amüseerima (to do) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
amüseerin
amüseerid
amüseerib
amüseerime
amüseerite
amüseerivad
ei amüseeri
amüseeritakse
ei amüseerita
Past tense
amüseerisin
amüseerisid
amüseeris
amüseerisime
amüseerisite
amüseerisid
ei amüseerinud
amüseeriti
ei amüseeritud
Conditional mood
amüseeriksin, amüseeriks
amüseeriksid, amüseeriks
amüseeriks
amüseeriksime, amüseeriks
amüseeriksite, amüseeriks
amüseeriksid, amüseeriks
ei amüseeriks
amüseeritaks
ei amüseeritaks
Imperative mood
amüseeri
amüseerigu
amüseerigem
amüseerige
amüseerigu
amüseeritagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära amüseeri
ärgu amüseerigu
ärgem amüseerigem, ärme amüseerime
ärge amüseerige
ärgu amüseerigu
ärgu amüseeritagu
Form
Infinitive -ma
amüseerima
Infinitive -da
amüseerida
Past active participle
amüseerinud
Past passive participle
amüseeritud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen amüseerinud
oled amüseerinud
on amüseerinud
oleme amüseerinud
olete amüseerinud
on amüseerinud
ei ole amüseerinud, pole amüseerinud
on amüseeritud
ei ole amüseeritud, pole amüseeritud
Pluperfect past tense
olin amüseerinud
olid amüseerinud
oli amüseerinud
olime amüseerinud
olite amüseerinud
oli amüseerinud
ei olnud amüseerinud, polnud amüseerinud
oli amüseeritud
ei olnud amüseeritud, polnud amüseeritud
Conditional perfect mood
oleksin amüseerinud; oleks amüseerinud; amüseerinuksin; amüseerinuks
oleksid amüseerinud; oleks amüseerinud; amüseerinuksid; amüseerinuks
oleks amüseerinud; amüseerinuks
oleksime amüseerinud; oleks amüseerinud; amüseerinuksime; amüseerinuks
oleksite amüseerinud; oleks amüseerinud; amüseerinuksite; amüseerinuks
oleksid amüseerinud; oleks amüseerinud; amüseerinuksid; amüseerinuks
ei oleks amüseerinud; poleks amüseerinud; ei amüseerinuks
oleks amüseeritud
ei oleks amüseeritud; poleks amüseeritud
Quotative tense
amüseerivat
ei amüseerivat
amüseeritavat
ei amüseeritavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat amüseerinud; amüseerinuvat
ei olevat amüseerinud; polevat amüseerinud; ei amüseerinuvat
olevat amüseeritud
ei olevat amüseeritud; polevat amüseeritud
Jussive mood
amüseerigu
ärgu amüseerigu
amüseeritagu
ärgu amüseeritagu
Jussive perfect mood
olgu amüseerinud
ärgu olgu amüseerinud
olgu amüseeritud
ärgu olgu amüseeritud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
amüseerides
amüseerimas
amüseerimast
amüseerimaks
amüseerimata
amüseeriv
amüseeritav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

aviseerima
do

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'do':

None found.