Speak any language with confidence

Take our quick quiz to start your journey to fluency today!

Get started

Allegoriseerima (to allegorize) conjugation

Estonian
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Present tense
allegoriseerin
allegoriseerid
allegoriseerib
allegoriseerime
allegoriseerite
allegoriseerivad
ei allegoriseeri
allegoriseeritakse
ei allegoriseerita
Past tense
allegoriseerisin
allegoriseerisid
allegoriseeris
allegoriseerisime
allegoriseerisite
allegoriseerisid
ei allegoriseerinud
allegoriseeriti
ei allegoriseeritud
Conditional mood
allegoriseeriksin, allegoriseeriks
allegoriseeriksid, allegoriseeriks
allegoriseeriks
allegoriseeriksime, allegoriseeriks
allegoriseeriksite, allegoriseeriks
allegoriseeriksid, allegoriseeriks
ei allegoriseeriks
allegoriseeritaks
ei allegoriseeritaks
Imperative mood
allegoriseeri
allegoriseerigu
allegoriseerigem
allegoriseerige
allegoriseerigu
allegoriseeritagu
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Passive
Imperative negative mood
ära allegoriseeri
ärgu allegoriseerigu
ärgem allegoriseerigem, ärme allegoriseerime
ärge allegoriseerige
ärgu allegoriseerigu
ärgu allegoriseeritagu
Form
Infinitive -ma
allegoriseerima
Infinitive -da
allegoriseerida
Past active participle
allegoriseerinud
Past passive participle
allegoriseeritud
Ma
Sa
Ta
Me
Te
Nad
Negative
Passive
Pass. Neg.
Perfect tense
olen allegoriseerinud
oled allegoriseerinud
on allegoriseerinud
oleme allegoriseerinud
olete allegoriseerinud
on allegoriseerinud
ei ole allegoriseerinud, pole allegoriseerinud
on allegoriseeritud
ei ole allegoriseeritud, pole allegoriseeritud
Pluperfect past tense
olin allegoriseerinud
olid allegoriseerinud
oli allegoriseerinud
olime allegoriseerinud
olite allegoriseerinud
oli allegoriseerinud
ei olnud allegoriseerinud, polnud allegoriseerinud
oli allegoriseeritud
ei olnud allegoriseeritud, polnud allegoriseeritud
Conditional perfect mood
oleksin allegoriseerinud; oleks allegoriseerinud; allegoriseerinuksin; allegoriseerinuks
oleksid allegoriseerinud; oleks allegoriseerinud; allegoriseerinuksid; allegoriseerinuks
oleks allegoriseerinud; allegoriseerinuks
oleksime allegoriseerinud; oleks allegoriseerinud; allegoriseerinuksime; allegoriseerinuks
oleksite allegoriseerinud; oleks allegoriseerinud; allegoriseerinuksite; allegoriseerinuks
oleksid allegoriseerinud; oleks allegoriseerinud; allegoriseerinuksid; allegoriseerinuks
ei oleks allegoriseerinud; poleks allegoriseerinud; ei allegoriseerinuks
oleks allegoriseeritud
ei oleks allegoriseeritud; poleks allegoriseeritud
Quotative tense
allegoriseerivat
ei allegoriseerivat
allegoriseeritavat
ei allegoriseeritavat
Ta
Negative
Passive
Pass. Neg.
Quotative perfect tense
olevat allegoriseerinud; allegoriseerinuvat
ei olevat allegoriseerinud; polevat allegoriseerinud; ei allegoriseerinuvat
olevat allegoriseeritud
ei olevat allegoriseeritud; polevat allegoriseeritud
Jussive mood
allegoriseerigu
ärgu allegoriseerigu
allegoriseeritagu
ärgu allegoriseeritagu
Jussive perfect mood
olgu allegoriseerinud
ärgu olgu allegoriseerinud
olgu allegoriseeritud
ärgu olgu allegoriseeritud
des form
ma inessive
ma elative
ma translative
ma abessive
participle pres. active
participle pres. passive
Other forms
allegoriseerides
allegoriseerimas
allegoriseerimast
allegoriseerimaks
allegoriseerimata
allegoriseeriv
allegoriseeritav

More Estonian verbs

Related

Not found
We have none.

Similar

Not found
We have none.

Similar but longer

Not found
We have none.

Other Estonian verbs with the meaning similar to 'allegorize':

None found.